בדרך לחתונה עוצרים: עליה דרמטית בביקוש לבדיקות מהירות

התו הירוק החדש נכנס לתוקף והביא לעליה דרמטית של כ-530% בביקוש לבדיקות מהירות בקרב ישראלים שטרם חלף שבוע ממנת הבוסטר שקיבלו. הסיבה העיקרית היא השתתפות בחתונה או באירועי תרבות

05/10/2021

כניסתו של התו הירוק החדש לתוקף מלא אולי נדחתה בכמה ימים, אך גם אם התעכב, הוא הגיע - וביחד אתו נזקקים לבדיקותך מהירות לא מעט ישראלים שלא התחסנו עדיין בזריקה השלישית או שהתחסנו, אך מספר הימים הדרוש לשם קבלת התו המעודכן, טרם חלף.

בעקבות הביקוש, "סופיה ישראל", מחלוצת הבדיקות המהירות בארץ, נערכו עם מלאי מכשירים המאפשרים לקבל תשובה תוך 15 דקות. במקביל בכל סניפי ביקורופא בהם ניתן לבצע בדיקת סופיה מהירה, כבר נמצאים בעיצומו של מתן מענה לביקוש הגובר.

המגמה ניכרת גם בקרב משפחות בעלי תו ירוק חדש בתוקף שעושים בדיקת קורונה מהירה לפני חתונה או אירוע משפחתי רק למטרת שקט נפשי. יודגש כי נכון להיום, על פי הנחיות משרד הבריאות יש צורך להציג את תוצאת הבדיקה השלילית במקומות הפועלים בתו ירוק וביניהם גם אולמות, גני אירועים, חדרי כושר ומקומות רבים נוספים.

עוד בוואלה!

החשיבות של השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל בימים אלו

וואלה! תיירות בשיתוף הפניקס smart
בדיקת סופיה מהירה לקורונה במרפאות ביקורופא(צילום: באדיבות ביקורופא וסופיה)

מזמינים תור מראש ליום האירוע

אמנון כהן, מנכ"ל חברת ביקורופא הסביר כי: "אנחנו כבר ערוכים ומתורגלים עם צוותים רפואיים ושעות מורחבות בסניפי ביקורופא בהן פועלת הטכנולוגיה של סופיה לרגל התו הירוק המעודכן ומתן מענה למי שטרם חלף שבוע מקבלת הבוסטר. בימים האחרונים גם ניכר ביקוש להזמנת תור מראש לבדיקה מהירה יום לפני שהולכים לחתונה בעיקר עבור הילדים".

"במקביל, ישנו ביקוש גובר גם מצד מבוגרים מחוסנים בעלי תו ירוק שעושים בדיקה ביוזמתם לצורך שקט נפשי לפני הגעה למקום עם התקהלות".

מכשיר מתקדם מאפשר לבצע כ-100 בדיקות בשעה(צילום: באדיבות סופיה ישראל)

בקרוב נדגום את עצמנו בבית?

שגיא יניב מנהל שיווק ומכירות בסופיה ישראל הוסיף כי: "חל זינוק של מאות אחוזים בעקבות עדכון התו הירוק. למרות הביקוש בכל הגילאים ומכל המגזרים לביצוע בדיקת סופיה עם תשובה תוך 15 דקות, הכל מתנהל באופן רגוע, בלי תורים ארוכים ולחץ.

בקרוב נקבל את אישור משרד הבריאות להפצת הבדיקות הביתיות לבתי המרקחת על מנת שיאפשרו למי שמרגיש צורך, לדגום את עצמו לפני יציאה לעבודה או הגעה לפעילות וכך לנרמל את החיים לצד הקורונה".

הבדיקה המהירה: הצורך העיקרי הוא השתתפות בחתונות או אירועי תרבות(צילום: באדיבות ביקורופא)

המכשיר מאפשר לבצע 100 בדיקות בשעה

מהחברה נמסר עוד כי היתרון המשמעותי של בדיקת אנטיגן מהירה היא היכולת לזהות מיידית אדם מאומת אשר עלול להדביק אחרים ולעצור את שרשרת ההדבקה בזמן אמת.

בדיקות האנטיגן המהירות באמצעות הטכנולוגיה של סופיה מתבצעות בסניפי ביקורופא ובמרכזים רפואיים נוספים, כולל בפריסה נרחבת מאוד בחברה הערבית על פי הנחיות משרד הבריאות.

כל מכשיר מתקדם מאפשר לבצע כ-100 בדיקות בשעה עם תוצאה מיידית. המכשיר הנייד של סופיה פועל ללא תלות במעבדה או שינוע דגימות וכולל ברקוד מובנה ושלוש רמות בקרה.

להזמנת תור לבדיקת סופיה מהירה בסניפי ביקורופא ברחבי הארץ לחצו כאן:
https://vc.bikurofe.co.il/corona/#/customerDetails


הבדיקה אושרה על ידי ה-FDA והמעבדה לנגיפים במשרד הבריאות ומאפשרת לזהות את כל הזנים שהתפתחו כולל את וריאנט הדלתא המדאיג.

מחירן של בדיקות הסופיה המהירות בסניפי ביקורופא עומד על 52 שקל ובסניפי ביקורופא בערים תל אביב, ראשון לציון, נתניה, אריאל וכפר סבא ניתן לבצע בחינם בדיקות סופיה מהירות לילדים עד גיל 12.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully