וואלה!
וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מעצבים את המחר: מיתוג חדש לעיר אשקלון

וואלה! כסף

עודכן לאחרונה: 11.10.2021 / 15:53

המיתוג החדש הוא חלק מאסטרטגיית עבודה לעשור הקרוב, במטרה למצב את העיר אשקלון כאחת הערים האטרקטיביות והמובילות בארץ בתחומים כגון: חינוך, תעסוקה, תחבורה, תיירות, כלכלה מסחר, שירותים חברתיים ועוד

עיריית אשקלון משיקה בימים אלה את המיתוג החדש של העיר, שלדבריה ישקף את רוח הזמן ואת הפיתוח, החדשנות והקדמה המתרחשים באשקלון.

תהליך המיתוג והתוצרים שבעקבותיו הם חלק מתהליך אסטרטגי סדור,שמעניק מטריה הוליסטית למיצוב העיר, לאור האתגרים הניצבים לפתחה, החזון שלה והתכניות לעתיד.

כמו כן, בעיריית אשקלון מאמינים כי המהלך ימצב את אשקלון בזירת התחרות מול יישובים אחרים ויאפשר להעלות את שוויה הערכי, הרעיוני, הכלכלי ו חברתי אל מול קהלי מטרה שונים: תושבי העיר, תושבים פוטנציאלים, מקבלי החלטות וקובעי מדיניות, גורמים עסקיים וכלכליים, משקיעים, תיירים ומבקרים.

אשקלון, מיתוג מחדש אור יום. אדי ישראל,
צורות גיאומטריות שיוצרות צלליות אורבניות/אדי ישראל

קהילה שמעצבת את עתידה

הסיסמה שנבחרה למיתוג מחדש היא: אשקלון. מעצבים את המחר.

מעיריית אשקלון נמסר כי המיתוג הנבחר לעיר אשקלון משקף בתוכו את עוצמת הגאווה ותחושת הבית המגולמת בשם העיר, לצד אופק הולך ונבנה. מדובר בעתיד מוחשי שהולך ונרקם לנגד עיננו. לא מדובר בדבר ערטילאי ורחוק מהשגה. אשקלון מעצבת את המחר בכל תחומי החיים.

עוד מסבירים בעירייה כי המיתוג נשען, בין היתר, על האמונה ביכולת של הקהילה לעצב את עתידה במו ידיה, אלמנט בעל עוצמה וכוח. מדובר בבחירה מודעת: לא בחברה נזקקת ופושטת יד, אלא בחברה מועצמת שמאמינה ביכולותיה לקחת את גורלה בידה. מתוך כך נולדת גם היכולת להעצים. להעצים את העוסקים בצרכי ציבור, את המגזר השלישי, את היזמים והעסקים.

הסמל החדש של העיר מורכב מצורות גיאומטריות צבעוניות הזורמות כצורת גלי הים. הצורות מעוצבות כפיקסלים של מחשב ויוצרות צלליות אורבניות של העיר המתפתחת. הצבעוניות המתפרצת מרכיבה יחד עם הצורות הגליות פסיפס מרהיב של תנועה, פסיפס אנושי ורב-תרבותי ברק בעיניים חיבור אנושי ורב-תרבותי - עיר מתפתחת ועתיד מבטיח, צעיר ורב גוני.

תומר גלאם. ראובן קפוצ'ינסקי,
ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "קצב ההתפתחות של אשקלון הוא חסר תקדים"/ראובן קפוצ'ינסקי

הצדעה למייסדי העיר

ראש העיר, תומר גלאם: "אני מתרגש. לא בכל יום משלימה עיר בישראל תהליך אסטרטגי עמוק שמעניק לה מטריה תדמיתית ותודעתית שתלווה אותה שנים רבות קדימה. קצב ההתפתחות של אשקלון הוא חסר תקדים. העיר מתחדשת, נבנית, מתחזקת, גדלה ומוסיפה גוונים חדשים לדמותה ואופייה.

העיר משלימה ומצמצמת פערים שנפערו בה במשך עשורים ומביאה לבנותיה ובניה הזדמנויות תעסוקתיות חדשות, שכונות מתקדמות, מערכת חינוך פורצת דרך מהגיל הרך ועד לאקדמיה.

"אשקלון לא היתה מגיעה לאן שהגיעה ולא היתה יכולה להמשיך ולפרוץ קדימה ללא ההשקעה, המחויבות והמחיר ששילמו מייסדיה. אשקלון מצדיעה למייסדיה, לעולים שבאו בשעריה, הקימו בה בית ובנו עיר.

לא היינו כאן בלעדיכם. אתם הנחתם את הבסיס ואנחנו, מניחים את האבנים לבניינה העתידי של העיר.
אנחנו עושים זאת ביחד. עובדות ועובדי העירייה, מנהליה, פרנסי העיר לדורותיהם, חברות וחברי מועצת העיר - ומעל לכולם תושביה של העיר אשקלון, אלה הוותיקים ואלה שמקרוב באו.

נתרום גם אנחנו את תרומתנו לבניינה של העיר אשקלון על הרצף המפואר שלה בהיסטוריה האנושית בארץ ישראל.

אשקלון, מעצבים את המחר. כבר היום".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully