וואלה!
וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חדש באקדמיה: איך לומדים מימון המונים?

וואלה! כסף

עודכן לאחרונה: 13.10.2021 / 16:26

מימון ההמונים מגיע למחלקה לעיצוב תעשייתי באריאל: "המכללה הטכנולוגית הנדסאים באריאל" ו - headstart משיקות קורס מימון המונים במסלול עיצוב תעשייתי. זו הפעם הראשונה בישראל שתחום מימון ההמונים נכנס כקורס מובנה של סמסטר שלם בתכנית הלימודים במחלקה לעיצוב תעשייתי

מימון המונים הוא שם חם בקרב כל מי שניסה לגייס כסף למיזמים בשנים האחרונות. נדמה שאין נושא שנשאר מחוץ לתחום: מעסקים, דרך פרויקטים תרבותיים ואמנותיים ועד לפונדקאות... אבל נדמה שזו הפעם הראשונה שלימודים שנועדו להפוך סטודנטים למגייסי-המונים, נכנסים לתכנית הלימודים במוסד אקדמי.

המכללה הטכנולוגית הנדסאים באריאל וקבוצת הדסטארט, קבוצת מימון ההמונים הגדולה בישראל, משיקות שת"פ ראשון וייחודי מסוגו, במסגרתו ילמדו הסטודנטים במחלקה לעיצוב תעשייתי, הנדסאים באריאל, קורס מימון המונים החל משנת הלימודים הקרובה.

במסלול ילמדו הסטודנטים כיצד לפתח מוצר בעל פוטנציאל לעסק אמיתי המגייס כספים. הסטודנטים גם יעלו קמפיינים לאתר הדסטארט כדי לגייס מימון וקהילה לתוצרים שיצרו במהלך הקורס.

הקורס הראשון של מימון ההמונים ייפתח ב-18 באוקטובר וימנה 15 סטודנטים ומיועד לתלמידי שנה ג' של המחלקה בלבד. דני אור, מנכ"ל פלטפורמת הדסטארט, נטע יהל- מרקוס סמנכ"לית השיווק של קבוצת הדסטארט וראש המחלקה לעיצוב תעשייתי מיכאל שוסטרמן, יעבירו את ההרצאות והתכנים לסטודנטים וילוו אותם באופן מלא ושוטף לאורך השנה.

דני אור מנכ"ל הדסטרט. יח"צשני נחמיאס,
דני אור, מנכ"ל הדסטארט/יח"צשני נחמיאס

דני אור, מנכ"ל הדסטארט: "אנחנו נרגשים להשיק את שיתוף הפעולה עם המכללה הטכנולוגית, הנדסאים באריאל ולהכניס את תחום גיוס ההמונים לתוך תכנית הלימודים המאתגרת. בשנים האחרונות ישנה הבנה בחשיבות הפרקטית של הקורסים והתכנים הנלמדים בתחום העיצוב וזהו צעד נוסף ומשמעותי, כאשר מעבר לפן העיצובי הסטודנטים גם יגייסו מימון וקהילת לקוחות לתוצרים שהפיקו במהלך הלימודים".

מיכאל שוסטרמן. יוסף כהן,
מיכאל שוסטרמן, ראש המחלקה לעיצוב תעשייתי, הנדסאים באריאל/יוסף כהן

מיכאל שוסטרמן, ראש המחלקה לעיצוב תעשייתי, הנדסאים באריאל:

"תחום גיוס ומימון ההמונים נהיה חלק חשוב ובלתי נפרד מעולם היזמות והחדשנות בעשור האחרון. כשמדברים על עיצוב בכלל ועיצוב תעשייתי בפרט, מדברים חדשנות ויזמות, אילו עולמות שמתממשקים באופן טבעי.

דני ואני נמצאים בקשר מקצועי מזה מספר שנים והופתעתי מאוד לגלות שנוצר ממש וואקום שלא התמלא בעולם מימון ההמונים בארץ בכול הנושא של גיוס מימון לפרויקטים של עיצוב ושל מוצרי צריכה. זה הרי כול כך מתבקש ונכון, מכיוון שהחיבור הוא כול כך טבעי. כך נולד השת"פ והקורס.

כמעצב וכראש מחלקה, אני מחויב להעניק לסטודנטים ולבוגרי המחלקה, את התכנים, המעטפת ואת הידע המעודכן והחדשני ביותר כדי לאפשר להם להשתלב בשוק העבודה בצורה הטובה ביותר, גם כמעצבים וגם כיזמים. הקורס הזה, מיני רבים, הוא חלק מתכנית הלימודים עליה אני ועוד רבים וטובים עומלים במהלך כול השנה כדי להכשיר באופן מלא את מעצבי העתיד".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully