ביקושים גבוהים בשלב המוסדי בהנפקת האג"ח של קבוצת דלק

ביקושים של מעל לחצי מיליארד שקל נרשמו. עידן וולס, מנכ"ל קבוצת דלק: "מודים למשקיעים על האמון - ממשיכים לעבוד במרץ ולהסתכל קדימה"

  • דלק
וואלה! כסף

קבוצת דלק, בניהולו של עידן וולס, רשמה אמש ביקושים של מעל לחצי מיליארד שקל במסגרת שלב המכרז המוסדי להנפקה של סדרת אג"ח ל"ו החדשה.

בעקבות הביקושים, הנהלת החברה החליטה להגדיל את היקף הגיוס ל-360 מיליון שקל, ביחס לתוכנית הראשונית לבצע גיוס כולל של כ- 180 מיליון שקל. החברה צפויה לבצע בימים הקרובים את שלב המכרז הציבורי של ההנפקה. סדרה ל"ו תובטח בשעבוד ראשון על יחידות השתתפות של החברה הבת דלק קידוחים, לפי יחס חוב לבטוחה של 100%.

העתיד כבר כאן

הבדיקה החכמה שמאתרת סיכון מוגבר ללקות בשבץ מוחי

לכתבה המלאה
עידן וולס (צילום: סיון פרג')

הריבית בשלב המכרז המוסדי נקבעה על 6.2%, הסדרה החדשה היא סדרה שקלית למשך חיים ממוצע (מח"מ) של .43 שנים. הסדרה אינה מדורגת. הנפקת האג"ח הנוכחית מצטרפת לשורה של פעולות וצעדים חשובים שהשלימה הנהלת הקבוצה במהלך השנה וחצי האחרונות, שהביאו לחיזוק משמעותי של תזרים החברה, ולירידה של החוב הפיננסי נטו ל-4.1 מיליארד שקל, נכון לסוף החציון של 2021.

את ההנפקה הובילה דיסקונט קפיטל חיתום, בהשתתפות לידר הנפקות, אפסילון חיתום, ברק קפיטל ומנורה מבטחים חיתום.

עידן וולס, מנכ"ל קבוצת דלק: "השלמת הגיוס מהווה אבן דרך משמעותית עבור הקבוצה, אשר ביחד עם הפעולות החשובות שביצענו בשבוע האחרון, גיוס ההון בהיקף של 76 מליון שקל ומכירת 75% מהמקרקעין בעכו לשותפות תדהר והראל בתמורה ל- 150 מליון שקל, מהווים חיזוק משמעותי לתזרים המזומנים של הקבוצה ולגמישות הפיננסית שלה. אנו מודים למשקיעים שלקחו חלק בשלב המוסדי על האמון, וממשיכים לעבוד במרץ ולהסתכל קדימה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully