וואלה!
וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מינוי ליאור שילת למנכ"ל למשרד האנרגיה אושר בישיבת הממשלה

דוד רוזנטל

עודכן לאחרונה: 24.10.2021 / 11:59

השרה קארין אלהרר הביאה לאישור הממשלה את מינויו של שילת בן ה-43: "מודה על ההזדמנות לקחת חלק במימוש המשימות החשובות של משרד האנרגיה ובראשן המאמץ הלאומי שמוביל המשרד בתחום האנרגיות המתחדשות"

השרה קארין אלהרר הביאה היום לאישור הממשלה את מינויו של ליאור שילת (43) בזוגיות ואב לשניים. שילת שימש בחמש השנים האחרונות כמנכ"ל מכון ירושלים ועבד בעברו במגון תפקידים במגזר הציבורי, הפרטי והשלישי. לשילת תואר שני באנרגיה ומדיניות ציבורית גלובלית של בתי הספר sciences PO ו-IFP בפריז. שילת יחליף בתפקידו את אודי אדירי שמילא את התפקיד במשך כארבע שנים.

השרה ציינה כי ליאור הוא האדם הנכון לשמש כמנכ"ל בתקופה בה נדרשות חשיבה יצירתית, נחישות והתמדה על מנת לקדם את המעבר לאנרגיות ירוקות ולהבטיח משק אנרגיה אמין ודל פליטות למדינת ישראל.

ליאור שילת. דור פזואלו,
ליאור שילת/דור פזואלו

שרת האנרגיה, קארין אלהרר: "רוצה להודות לאודי אדירי על שירות ציבורי ארוך שנים למען אזרחי מדינת ישראל, שהסתכמו בכהונה ארוכה כמנכ"ל משרד האנרגיה. תפקיד אותו מילא במסירות והשקעה שהפכו את משק האנרגיה של ישראל לאי של יציבות ומודל לחיקוי למדינות האזור. אני בטוחה כי המקצועיות וחדוות העשייה בהן הוביל את המשרד במשך כארבע שנים ימשיכו להניב רווח למדינת ישראל גם בתפקידיו הבאים. אני סמוכה ובטוחה כי ליאור שילת, הנכנס היום לתפקיד המנכ"ל, יביא אל התפקיד את הרצינות והיצירתיות הנדרשות על מנת להגשים את המעבר למשק אנרגיה אמין וירוק".

מנכ"ל משרד האנרגיה היוצא, אודי אדירי: "שמח וגאה על הזכות שנפלה בחלקי להוביל את משרד האנרגיה בארבעת השנים האחרונות. שנים של עשייה בלתי פוסקת והתקדמות למשק אנרגיה נקי יותר, אמין, תחרותי וחדשני. משק המספק אנרגיה ומים לא רק לישראל, אלא גם לשכנינו במזרח התיכון. מודה לשר לשעבר יובל שטייניץ שמינה אותי לתפקיד ולצידו עבדתי למעלה משלוש שנים ולשרה קארין אלהרר על האמון שנתנה בי ועל העשייה המשמעותית המשותפת לצידה בחודשים האחרונים. מאחל לליאור הצלחה רבה בתפקיד. אני מותיר לו משרד חזק, ייחודי ומשמעותי ובטוח בהצלחתו בהובלת המשרד קדימה תחת השרה קארין אלהרר."

מנכ"ל משרד האנרגיה הנכנס, ליאור שילת: "אני מודה לשרה קארין אלהרר על ההזדמנות לקחת חלק במימוש המשימות החשובות של משרד האנרגיה ובראשן המאמץ הלאומי שמוביל המשרד בתחום האנרגיות המתחדשות. תודה ואיחולי הצלחה גם לאודי אדירי עם סיומו של פרק מפואר ומעורר הערכה בשירות הציבורי בכלל ובמשרד האנרגיה בפרט."

  • עוד באותו נושא:
  • מינויים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully