וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

גולף אנד קו במו"מ לשכירת שטחי חנויות המשביר לצרכן ברחבי הארץ

כתב וואלה! עסקים

9.2.2003 / 11:18

שכרה 900 מ"ר משטח חנות המשביר לצרכן בקניון שבעת הכוכבים ותפתח במקום חנות בהשקעה של כ-2 מיליון שקל


חברת גולף אנד קו שכרה כ-900 מ"ר בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה על שטח שהיה שייך עד כה לרשת המשביר לצרכן. לצורך כך יפנה המשביר לצרכן את הקומה העליונה מבין שתי הקומות שאותן הוא מאכלס וירוכז כולו בקומה התחתונה.

60% משטח הקומה העליונה, יאויש על ידי גולף אנד קו, והשטח הנותר יושכר לחנויות אחרות. ההשקעה הכספית הכוללת בפתיחת החנות החדשה היא של כ-2 מיליון שקלים.

כיום מפעילה רשת גולף אנד קו חנות על שטח של כ-400 מ"ר בקניון שבעת הכוכבים, והרשת מתכננת לעבור לחנות החדשה, בה יוכפל שטח מחלקות הטכסטיל לבית, כלי הבית, ההלבשה התחתונה ו"גולף קידס". במסגרת החנות כולה, יוקצה שטח של 200 מ"ר לפתיחת חנות של רשת "ספרינט". החנות החדשה מתוכננת להיפתח בסוף חודש מארס 2003.

בנוסף לכך, מתוכננת פתיחת חנויות חדשות של רשת "אינטימה" ורשת "פולגת" לצד חנות "גולף" שפועלת בקניון.

לדברי דודי ברסלר, מנכ"ל קבוצת "גולף": "חרף המיתון והמצב הכלכלי במשק הרשת נמצאת בתנופת צמיחה ופתיחת החנות מהווה השקעה מבוקרת, שהולמת את רוח התקופה". ברסלר מקווה בכך לנצל את החלל שיוותר בקניונים מובילים ברחבי הארץ עם סגירת סניפי המשביר, ולבסס את גולף אנד קו כרשת עוגן.

רשת גולף אנד קו נמצאת במו"מ עם מספר קניונים מובילים ברחבי הארץ, לשכירת שטחי חנויות שהמשביר לצרכן פעלו בהם. הדבר נובע מהמגמה המנחה את הרשת להתבסס כבית כלבו בפריסה ארצית.

קבוצת גולף, בבעלות "כלל תעשיות", מונה כ- 160 חנויות. רשתות החברה כוללות את רשת "גולף אנד קו", רשת "גולף", רשת "סטריט", רשת "פולגת", רשת "אינטימה", רשת "ספרינט", מותג הילדים "גולף קידס", ומותג כלי הבית "סולט אנד פפר". מחזור המכירות המדווח של הרשת עומד על כ-600 מיליון שקל.
טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully