מכדורגל לגיימינג: התפקיד החדש של מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל לשעבר

קבוצת ה-eSports פיינסט הודיעה על מינויו רתם קמר למנכ"ל: "רואה אתגר אמיתי בחיבור לעולמות הגיימינג וה-eSports. מדובר בתעשייה מתפתחת שתופסת תאוצה בישראל ובעולם"

14/11/2021

מינוי משמעותי בתעשיית הגיימינג הישראלית. קבוצת ה-eSports פיינסט (Finest), הודיעה על מינויו של רתם קמר למנכ"ל הקבוצה. קמר, ששימש עד לאחרונה כמנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, יחליף בתפקיד את המנכ"ל הנוכחי ומייסד-שותף בקבוצה רוביק מילקיס, שיעבור לשמש בתפקיד גלובלי כ-CGO (Chief Gaming Officer), ויוביל את יישום האסטרגיה הגלובלית וניהול השחקנים והקבוצות בשוק הבינלאומי. קמר יוביל את הפעילות של פיינסט, המנהלת חמש קבוצות בארבעה כותרי משחק פופולריים, וכן את הפעילות המסחרית של הקבוצה שחווה צמיחה משמעותית, מאז נרכשה על ידי קבוצת ההשקעות במדיה רדארזירו (RadarZero).

עוד בוואלה!

השתלת הכליה היתה רק תחילת הדרך: טור אישי על היום שאחרי

בשיתוף האגודה לזכויות החולה
יוביל את הפעילות. רתם קמר(צילום: שלומי גבאי)

קמר, עורך דין בהכשרתו ובעל תואר מאסטר בניהול ספורט, שימש כמנכ"ל התאחדות הכדורגל בשמונה השנים האחרונות, כאשר בחמש השנים שקדמו לתפקידו כמנכ"ל שימש כסמנכ"ל בהתאחדות. קמר מביא עימו ניסיון ניהולי עשיר בהובלה ובפיתוח של ארגוני ספורט. "לאחר שנים רבות של ניהול בעולם הספורט המסורתי, אני רואה אתגר אמיתי בחיבור לעולמות הגיימינג וה-eSports. מדובר בתעשייה מתפתחת שתופסת תאוצה בישראל ובעולם", אומר קמר. " אני רוצה להודות לרדארזירו ולרוביק מילקיס על שיתוף הפעולה, ומצפה לתקופה נפלאה של עשייה".

מארק קליין, יו"ר פיינסט ומנכ"ל רדארזירו, הוסיף: "פיינסט נמצאת בעיצומה של עשיה משמעותית וצמיחה בשוק המקומי והתרחבות לשוק הבינלאומי, הכוללת גיוס וניהול של צוותים חדשים, רכישת קבוצות בינלאומיות, ורכישת נכסים דיגיטליים חדשניים שיתמכו בצמיחה זו. רוביק מילקיס ואני, קיבלנו החלטה משותפת, כי בהסתכלות על מטרות החברה לשנה הקרובה ועל מנת לתמוך בהתרחבות זו, זו העת להשקיע בניהול האסטרטגי של השחקנים בשוק הבינלאומי. הבחירה ברתם, התקבלה בהחלטה משותפת של רוביק ושלי, ואנחנו מאמינים, כי ניסיונו רב השנים בניהול בעולמות הספורט, הוא החיזוק הנכון ביותר לפיינסט". רוביק מילקיס, הוסיף גם הוא: "אנו סבורים, כי יכולותיו המגוונות של רתם, לצד הניסיון הרב שצבר בעולם העסקי בכלל ובעולם הספורט בפרט, יסייעו לו להוביל את פיינסט להצלחה וצמיחה בשוק הישראלי, וכך גם בשווקים בינלאומיים. אנו נרגשים לקראת העבודה המשותפת יחד".

  • רותם קמר

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully