מרכז לוגיסטי חדש לדלתא בהשקעה של כ-200 מיליון שקל

דלתא ישראל מותגים והחברה לנכסי קיסריה אדמונד בנימין דה רוטשילד, חתמו על הסכם להקמה ושכירות של מרכז לוגיסטי מתקדם בשטח של כ-17,000 מ"ר. בהקמת המרלו"ג הושקעו כ-200 מיליון שקל והוא יוקם בסמוך למרלו"ג הקיים של דלתא

29/11/2021

דלתא ישראל מותגים חתמה היום עם החברה לנכסי קיסריה אדמונד בנימין דה רוטשילד על הסכם להקמה והשכרת מרכז לוגיסטי נוסף בשטח של כ-17,000 מ"ר ובגובה של 34 מטר, בחלקו הדרומי של פארק העסקים החכם של קיסריה, בסמוך למרלו"ג הקיים של דלתא.

החברה לנכסי קיסריה תשקיע בהקמת המרלו"ג האוטומטי והמתקדם כ-100 מיליון ש"ח ואילו דלתא צפויה להשקיע סכום דומה במערכות אוטומציה, מידוף וניהול מלאי חכמות שיותקנו במרלו"ג החדש.

דלתא, החברה המובילה בישראל בתחום הלבשת בית והלבשה התחתונה, תשכור את המרלו"ג לתקופה של 25 שנים.

עוד בוואלה!

עד כמה חשובה התדמית להצלחה האישית?

מערכת וואלה! בשיתוף מאיה נוטקוביץ'
עובד סורק פריטי מלאי במחסן. ShutterStock
במרלו"ג החדש שיוקם בסמוך לקיים יושקעו כ-200 מיליון שקל(צילום: ShutterStock)

"מענה לצמיחה העתידית של החברה"

ענת בוגנר, מנכ"לית דלתא ישראל: "לאור גידול משמעותי בהיקף פעילות החברה ולאחר תהליך איתור ממושך בחרנו לבנות את המרכז הלוגיסטי החדש בצמוד למשרדי החברה, בפארק העסקים החכם של קיסריה. מדובר במרכז לוגיסטי היברידי חדשני, המתקדם ביותר בעולמות האופנה, שמטרתו לתמוך ולתת מענה לצמיחה העתידית של החברה".

מיקי קליגר, יו"ר החברה לפיתוח והחברה לנכסי קיסריה, ציין: "הבחירה של דלתא להמשיך ולהתרחב בפארק העסקים החכם של קיסריה הינה הוכחה נוספת לאטרקטיביות של הפארק וביטוי מוחשי להמשך מימוש החזון של משפחת רוטשילד והנחישות של הברונית אריאן דה רוטשילד להמשיך לקדם את אזור קיסריה בפרט ואת מדינת ישראל בכלל - חזון זה רלבנטי כיום, לא פחות מבעבר".

ענת בוגנר מנכלית דלתא ישראל מותגים(צילום: שי פרנקו)

שטחי אחסנה אוטונומיים

מיכאל כרסנטי, מנכ"ל החברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה, הוסיף: "צברנו ניסיון רב בייזום, תכנון, הקמה, השכרה ואחזקה שוטפת של מרכזים לוגיסטיים ואנו גאים להוביל ולקבוע סטנדרטים חדשים בתחום המרלו"גים האוטונומיים בישראל. אנו מודים להנהלת דלתא על האמון והבחירה להרחיב את פעילותה בפארק העסקים החכם שלנו ונערכים להמשיך לתת מענה לביקוש ההולך וגובר לשטחי
אחסנה אוטונומיים ומתקדמים בפארק".

את המו"מ מטעם דלתא הובילו: ענת בוגנר, מנכ"ל החברה, יניב בנדק, סמנכ"ל הכספים, עורך הדין לירון כהן ממשרד פישר ושות' (FBC@Co). מטעם החברה לנכסי קיסריה - רן אלישע, סמנכ"ל החברה, אבי קורן, סמנכ"ל יועמ"ש, אורן זילברשטיין, מנהל אגף המניבים, ישי קרניאל, מנהל הנכסים, ועורכות הדין גליה זיסקינד-שפיגל וטל לוי ממשרד טולצ'ינסקי, מרציאנו כהן לויצקי ושות'.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully