מתרחב שיתוף הפעולה בין סופרסמארט לענקית הקמעונאות METRO

סופרסמארט פיתחה טכנולוגית Scan&GO ייחודית לסריקת המוצרים תוך כדי יישום טכנולוגיה למניעת אובדנים וגניבות, ומאפשרת לסיים את שלב התשלום בסופר והיציאה מהחנות תוך שניות בודדות. מטרו מרחיבה את פריסת הטכנולוגיה לערים נוספות באירופה

01/12/2021

לפני כשנתיים הביעה ענקית הקמעונאות METRO אמון בסטארט-אפ הישראלי Supersmart והטמיעה את הטכנולוגיה שלו בשישה מסניפי הרשת בטורקיה כפיילוט. בעקבות הצלחת הפיילוט, רשת METRO הרחיבה את הפריסה של הטכנולוגיה הישראלית גם ליעדים נוספים, ביניהם, הונגריה וצ'כיה.

כעת, SuperSmart מבשרים על השלמת הטמעת הטכנולוגיה בכל סניפי METRO טורקיה, צ'כיה והונגריה, ועל תחילת פיילוט נוסף בסניפי הרשת באוקראינה. מדובר בסדר גודל של כ-60 סניפים בהן מוטמעת הטכנולוגיה בצורה מלאה. היקף העסקה מוערך במיליוני דולרים עבור כל מדינה בנפרד.

טוב לדעת (מקודם)

בי-קיור לייזר - הרופאים ממליצים והמטופלים מרוצים

מוגש מטעם בי קיור לייזר
עופר אילן. יחצ,
עופר אילן(צילום: יחצ)

סופרסמארט פיתחה טכנולוגית Scan&GO ייחודית לסריקת המוצרים תוך כדי יישום טכנולוגיה למניעת אובדנים וגניבות, ומאפשרת לסיים את שלב התשלום בסופר והיציאה מהחנות תוך שניות בודדות. הפתרון החדשני של סופרסמארט, משלב בין אפליקציה לסריקת פריטים ועמדות ולידציה חכמות שמאמתות את הסריקה שביצע הלקוח במהלך הקנייה.

עד כה גייסה החברה 13 מיליון דולר בשני סבבי גיוס ומעסיקה כ-40 עובדים במשרדיה בישראל. כיום, הטכנולוגיה של החברה פועלת בישראל בסניפי 'אושר עד' ו-'שוק העיר', ונמצאת במגעים עם רשתות נוספות.

עופר אילן, סמנכ"ל כספים ב-Supersmart: "אנחנו מודים לרשת מטרו על האמון שנתנו בנו. אנחנו שמחים לייצר פתרון מוביל וחדשני לשוק הקמעונאות ולשפר את חווית הקניה של הלקוח. נמשיך להוביל שינוי אמיתי בעולם הקמעונאות, להרחיב את פיתוח המוצר ולהתרחב לשווקים נוספים".

  • מטרו

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully