וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מפעל הפיס דוחה השקת משחק יומי חדש בשל המלחמה עם עיראק

כתב וואלה! עסקים

10.2.2003 / 12:39

השקת המשחק , כולל מסע פרסום מקיף, היו אמורים לצאת לדרך ב-19 לחודש; בחברה גובש נוהל מלחמה והוכנו מכונות הגרלה ואתר חלופי לקיום הגרלות

רוחות המלחמה המנשבות משפיעות גם על החלטות עסקיות של מפעל הפיס. מפעל הפיס תכנן להשיק משחק יומי חדש תחת השם "1,2,3". השקת המשחק, כולל מסע פרסום מקיף, היו אמורים לצאת לדרך ב-19 לחודש. לאור ההערכות על המלחמה המתוכננת הוחלט, לאחר דיונים ארוכים, לדחות את השקת המשחק בשלב הראשון, בחודש ימים.

מנכ"ל מפעל הפיס, שאול סוטניק אמר כי ההכנות להשקת המשחק הושלמו הן מבחינה המחשוב והן מהבחינה שיווקית פרסומית "למרבה הצער, המלחמה העומדת בפתח מאלצת אותנו לדחות את מועד ההשקה. ההתלבטויות היו רבות, אך במצב הקיים, יציאה לשוק עם משחק חדש בהשקעה כספית גדולה עלולה להסתיים בלי לעמוד בתוצאות העסקיות המתוכננות ובהוצאת תקציבים על מסע פרסום מקיף ללא מכירות".

ההחלטה על דחיית ההשקה התקבלה ע"י ההנהלה והדירקטוריון לאחר שקיבלו חוות דעת מנומקת של חטיבת השיווק והפרסום ומחלקת התקשורת של מפעל הפיס. "מרבית נקודות המכירה של מפעל הפיס ממוקמות ברחוב. במצב של מלחמה או איום למלחמה אנשים נוטים להסתגר בבתים וממילא אנו צופים האטה כללית בפעילות" הוסיף סוטניק.

במפעל הפיס ציינו כי בחודשים האחרונים הם נערכו לפעילות במלחמה. במסגרת זו הוכן נוהל מלחמה המפרט את התנהלות החברה, פעילותה וחלוקת התפקידים. "הוכנו מכונות הגרלה אלטרנטיביות שהועברו לאתר אלטרנטיבי על מנת שניתן יהיה לקיים הגרלה גם במצב שהעובדים יצטרכו להתפנות מן הבניין ברחוב הפטמן הנחשב לאזור רגיש בשל קירבתו לקריה." אמר סוטניק.

במלחמת המפרץ התקיימו ההגרלות כרגיל למעט שתי הגרלות שנדחו.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully