דוד אנוליק מונה למנכ"ל BBDO IM

אנוליק בן ה-35 ישמש מנכ"ל חברת הייעוץ האסטרטגי וניהול המשברים של קבוצת גיתם BBDO, המתמחה בבניית אסטרטגיה תקשורתית, ניהול מוניטין ופלטפורמות חדשניות

דוד רוזנטל
07/12/2021

דוד אנוליק מונה למנכ"ל BBDO IM, חברת הייעוץ האסטרטגי וניהול המשברים של גיתם BBDO. אנוליק (35) כיהן בשלוש השנים האחרונות כסמנכ"ל BBDO IM.

אנוליק הצטרף לחברה לפני כחמש שנים לאחר ניסיון של מספר שנים בזירה הפוליטית והציבורית. הוא בעל רקע בתקשורת וניסיון ציבורי נרחב בתחומים של תכנון אסטרטגי, ניהול משברים, רגולציה, ניהול קמפיינים ועוד. הוא בוגר תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן ותואר ראשון בממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה מהמרכז הבינתחומי הרצליה.

עוד בוואלה!

שגרת תזונה בריאה, בשגרת חיים עמוסה: איך עושים את זה?

וואלה! אוכל בשיתוף יכין
דוד אנוליק. אהוד רומנו,
דוד אנוליק(צילום: אהוד רומנו)

עדו הר טוב, שותף ומנכ"ל קבוצת גיתם: "אני שמח להודיע על מינויו של דוד אנוליק, למנכ"ל BBDO IM. קבוצת גיתם גאה ביכולתה להצמיח מנהלות ומנהלים ברמה הגבוהה ביותר, שנשארים בחברה שנים רבות ומובילים את היחידות העסקיות בהצלחה ובכישרון. אנוליק מביא איתו כישרון עצום, ניסיון רחב בניהול מוניטין, ניהול משברים ויכולות יוצאות דופן בזירות ציבוריות, שיווקיות ותקשורתיות. אנוליק הוכיח לאורך השנים את כישרונו וניסיונו העצום, ואין לנו ספק שימשיך להוביל את צוות המשרד ולקוחות החברה להישגים חדשים ולהצלחה עסקית".

  • מינויים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully