וואלה!
וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אבי לוי ימונה לראש החטיבה הבנקאית של בנק דיסקונט

וואלה! כסף

עודכן לאחרונה: 24.1.2022 / 12:09

יקבל לאחריותו את ניהול הבנקאות הקמעונאית הכוללת את מערך הסניפים, מערך המשכנתאות, מוקדי שירות הלקוחות והבנקאות פרטית הישראלית והבינלאומית. לוי יחליף את יפית גריאני שהודיעה לאחרונה על פרישה מדיסקונט

דירקטוריון בנק דיסקונט, בראשות היו"ר, שאול קוברינסקי, אישר היום את מינויו של אבי לוי לתפקיד ראש החטיבה הבנקאית.

לוי יקבל לאחריותו את ניהול הבנקאות הקמעונאית הכוללת את מערך הסניפים, מערך המשכנתאות, מוקדי שירות הלקוחות והבנקאות פרטית הישראלית והבינלאומית. לוי יחליף את יפית גריאני, אשר הודיעה לאחרונה על פרישתה מהבנק.

אבי לוי, בנק דיסקונט. רמי זרנגר,
אבי לוי. הראש החדש של החטיבה הבנקאית בדיסקונט/רמי זרנגר

לוי הצטרף לבנק דיסקונט לפני 10 שנים ומכהן מאז בהנהלת הבנק. בחמש השנים האחרונות משמש לוי כמנהל הסיכונים הראשי של הבנק וראש חטיבת ניהול הסיכונים.

קודם לכן כיהן כראש חטיבת נכסי הלקוחות והיה בין היתר אחראי על פיתוח וניהול המוצרים בבנק, הבנקאות הפרטית ותחום ייעוץ ההשקעות. לפני שהצטרף לדיסקונט, שימש לוי במגוון תפקידים בכירים בבנק הפועלים, ובהם ניהול פועלים UK ותפקידים בכירים בחטיבה העסקית.

לוי הוא בעל תואר שני במינהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב.
מועד תחילת הכהונה של לוי ייקבע בהמשך, בכפוף לאישור המפקח על הבנקים. הודעה על מינוי המחליפ/ה ללוי תפורסם בנפרד.

אורי לוין מנכ"ל בנק דיסקונט. יח"צ,
אורי לוין, מנכ"ל דיסקונט. מברך על המינוי/יח"צ

"היקף מרשים של מנהלות ומנהלים בבנק"

אורי לוין, מנכ"ל קבוצת דיסקונט: "אבי לוי הוא אחד הבנקאים המובילים והמקצוענים ביותר בישראל. הוא שותף מלא למהלכים האסטרטגיים פורצי הדרך שמובילה הנהלת בנק דיסקונט בשנים האחרונות, ואני משוכנע שהניסיון העצום שהוא מביא לתפקיד וההיכרות העמוקה שלו עם עולם הבנקאות, בארץ ובחו"ל, יסייעו לנו משמעותית בדרך להגשמת היעד המאתגר שהצבנו לעצמנו - להיות הבנק הטוב ביותר ללקוחותיו.

המינוי של אבי מהווה גם הוכחה נוספת לעוצמה הניהולית של הבנק ולהיקף המרשים של מנהלות ומנהלים מוכשרים הקיימים בבנק, בכל הדרגים".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully