ההלוויה ששיתקה חלקים מהמשק הישראלי לא פגעה בקניות

הלווייתו של הרב קניבסקי השפיעה הבוקר בצורה מינורית על ההוצאות של הישראלים בכרטיסי אשראי, וזאת בשעה שחלקים במשק הישראלי שותקו או נפגעו משמעותית. משב"א נמסר: "במהלך הקורונה, פיתחנו את היכולות לקניה אונליין ולכן השפעה של אירועים מהסוג הזה כמעט שלא ניכרת"

20/03/2022

מנתוני חברת שב"א, מנהלת מערכת התשלומים הלאומית בכרטיסי אשראי, עולה כי חלה הבוקר ירידה מתונה של כ-4.46% בהוצאות שביצעו הישראלים באמצעות כרטיסי אשראי, ככל הניראה בהשפעת ההלוויה ההמונית של הרב חיים קנייבסקי ז"ל.

הירידה בהוצאות, כאמור בכ-4.5%, נרשמה בין השעות 7:00 ל-12:00 בהשוואה ליום ראשון שעבר והיא נחשבת לירידה שאינה משמעותית לעומת חלקים אחרים שהושתקו במשק.

טוב לדעת (מקודם)

הסוד לשיפור חיי המין שלכם – כעת במבצע מיוחד

מוגש מטעם "גברא"
הקורונה הכשירה אותנו לבצע קניות מרחוק(צילום: ShutterStock)

"כמעט ולא משפיעים על הוצאות בכרטיס אשראי"

בין השעות 7:00 בבוקר ל-12:00 בצהריים נרשמו במערכת התשלומים הלאומית הוצאות בכרטיסי אשראי בסכום כולל של 445.2 מיליון שקל. מדובר על סכום שנמוך ב-20.7 מיליון שקל לעומת זה שנרשם ביום ראשון שעבר, ה-13 במרץ 2022, באותן השעות ועמד על 465.9 מיליון שקל.

משב"א נמסר כי "במהלך תקופת משבר הקורונה, המשק הישראלי פיתח יכולות של רכישות באונליין במגוון רחב של תחומים ולכן ההשפעה של אירועים מסוג זה, כמו ההלוויה ההמונית שהתקיימה הבוקר, או אירועים ביטחוניים, כמעט ולא משפיעים על ההוצאות בכרטיסי אשראי כפי שאנו רואים".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully