וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מירב בן שושן כהן מונתה למנהלת חטיבת ניהול הסיכונים של בנק הפועלים

13.4.2022 / 14:15

דירקטוריון בנק הפועלים, אישר את המלצת מנכ"ל בנק הפועלים, דב קוטלר, למנות את מירב בן שושן כהן למנהלת חטיבת ניהול הסיכונים של הבנק, במקומו של ד"ר אמיר בכר שמונה לאחרונה למבקר הפנים של הבנק. המינוי כפוף לאישור בנק ישראל

דירקטוריון בנק הפועלים, אישר היום את המלצת מנכ"ל בנק הפועלים, דב קוטלר, למנות את מירב בן שושן כהן למנהלת חטיבת ניהול הסיכונים של הבנק, במקומו של ד"ר אמיר בכר שמונה לאחרונה למבקר הפנים של הבנק. המינוי כפוף לאישור בנק ישראל.

מירב בן שושן כהן צברה במהלך 25 שנות קריירה מקצועית ניסיון משמעותי במגוון תפקידים ניהוליים עתירי מורכבות בליבת הפעילות הפיננסית. התפקידים השונים כללו ניהול חשיפות ותיקי השקעה בהיקפים של מאות מיליארדי ש"ח, הובלת תהליכי תכנון ואסטרטגיה, ניסיון משמעותי במיפוי וייעול תהליכים ומיפוי סיכונים וגידורם. במהלך 11 השנים האחרונות, מירב כיהנה במספר תפקידים ניהוליים בכירים בבנק. מאז 2016 היא עומדת בראש אגף ניהול נכסים והתחייבויות, ובין השנים 2011-2016 ניהלה את יחידת השקעות הנוסטרו של הבנק. בטרם הגעתה לבנק, עבדה כ-15 שנים בגופים פיננסים מובילים בישראל.

מירב בן שושן כהן (51) בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול מהטכניון, בהתמחות במימון.

מנכ"ל בנק הפועלים, דב קוטלר: "למירב יכולות מקצועיות גבוהות, כמו גם כישורים אנליטיים ויכולת למידה מהירה של תחומים חדשים, וזאת בנוסף ליכולות בינאישיות גבוהות וניסיון רב שנים בעבודה בתנאי לחץ, תוך קבלת החלטות בזמן אמת בהתחשבות במגוון רחב של שיקולים ואילוצים. אני סמוך ובטוח כי היא תצליח גם בתפקידה החדש".

מירב בן שושן כהן: "אני מודה למנכ"ל הבנק ולדירקטוריון על האמון ועל בחירתי לתפקיד חשוב ומשמעותי זה, וזאת במיוחד בתקופה מרתקת של שינויים, אתגרים והתפתחויות בה מצויה המערכת הבנקאית".

מירב בן שושן. יחצ,
מירב בן שושן/יחצ

  • עוד באותו נושא:
  • אל על

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully