וואלה!
וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מעמד לנר נשמה יימכר בטיסות אל על כתרומה לניצולי שואה

עודכן לאחרונה: 25.4.2022 / 11:13

לרגל יום הזיכרון לשואה ולגבורה, חברה 'אל על' לקרן לרווחת נפגעי השואה, הפועלת למען ניצולי שואה בישראל ותציע למכירה בדיוטי פרי על המטוסים מעמד ייחודי לנר נשמה, כאשר הרווחים ממכירתו יועברו כתרומה לעמותה המסייעת להם לשפר את איכות חייהם ולהזדקן בכבוד

המעמד הייחודי לנר נשמה, אותו תמכור חברת התעופה "אל על" בטיסותיה, עוצב על-ידי האמן עופר שמש, מעצב גרפי ישראלי בעלות של 36 דולר אשר כאמור, יועברו כתרומה לקרן לרווחת נפגעי השואה.

עופר שמש, יוצר במשך 30 שנה אמנות המשקפת את תפיסתו האישית על הנפש הישראלית-יהודית בחיפושה אחר זהות ועצמאות. שמותיהם של כל 56 מחנות הריכוז וההשמדה נוכחים בפיסול המעמד לנר הנשמה.

לדברי האמן: "כיום, חלקם מוכרים יותר, אחרים הרבה פחות יחד עם זה, לכל שם נתתי מקום, עיצוב ומשקל זהה כי כל אחד מהם בעל משמעות מעצבת חיים וקובעת מוות למי שהיו שם ושרדו, למי שהיו שם ועדותם נותרה אילמת, לבני המשפחות, לכולנו. איחוד השמות יוצר אנדרטה של שייכות, של היחיד בתוך הקולקטיב, סיפורו של כל אחד בתוך ספר ההיסטוריה היהודית והאנושית. התייחסותי לכל מחנה כאל אובייקט גראפי בעל נוכחות זהה".

נמעמד מעוצב לנרות זיכרון יימכר בטיסות אל על כתרומה לניצולי השואה. עופר שמש,
מעמד מעוצב לנרות זיכרון יימכר בטיסות אל על. ההכנסות יועברו כתרומה לניצולי השואה/עופר שמש

אפיקי סיעוד ומעטפת שירותי סיוע לניצולים

הקרן לרווחת נפגעי השואה הוקמה לפני 28 שנים על-ידי ניצולי שואה, כדי לאפשר להם לשפר את איכות חייהם ולהזדקן בכבוד. לאורך השנים פיתחה הקרן, כעמותה הגדולה בתחומה, כלים רלוונטיים ותוכניות המותאמות לצרכי הניצולים וצברה ניסיון רב בהפעלתם.

הקרן מפעילה, במימון הרשות לזכויות ניצולי השואה וועידת התביעות, את אפיקי הסיעוד ולצידם מעטפת שירותי סיוע נוספים הניתנים לניצולים ללא עלות, כגון: שירות סוציאלי פרטני לניצולים עריריים, מימון שירות לחצני מצוקה, התאמות והנגשות סיעודיות בבתים של ניצולי שואה, חלוקת חבילות מזון, סיוע כספי מיידי לרכישת ציוד רפואי ופרה-רפואי, טיפולי שיניים ותרופות מחוץ לסל הבריאות, תשלום חובות, רכישת מכשירי חשמל וריהוט בסיסי לבית, בדיקת אופטומטריסט והתאמת משקפי ראיה, ועוד.

מעמד מעוצב לנרות זיכרון יימכר בטיסות אל על והרווחים יועברו לעמותות המסייעות לניצולי השואה. עופר שמש,
מעמד מעוצב לנרות זיכרון יימכר בטיסות אל על והרווחים יועברו לקרן לרווחת נפגעי השואה/עופר שמש

36 דולר למעמד המעוצב שיסייע לניצולי השואה להזדקן בכבוד

כחלק מהמאמץ להפגת בדידותם של ניצולי השואה, הקרן מפעילה מערך התנדבות בפריסה ארצית רחבה המבוסס על למעלה מ-3,000 מתנדבים, המקיימים קשר חברתי קבוע עם הניצולים ומבקרים אותם בבתיהם אחת לשבוע, זאת בנוסף לקיום פעילויות ואירועים חברתיים קבוצתיים.

המעמד הייחודי יימכר בעלות של 36 דולרים במהלך טיסות אל על בעגלת הדיוטי פרי עד יום הזיכרון לשואה ולגבורה, שיצוין ביום חמישי 28.4.22. הרווחים ייתרמו כאמור לקרן, לשיפור רווחתם של ניצולי השואה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully