חברת הפינטק Melio מגייסת 300 עובדים

העובדים יגויסו לפיתוח פלטפורמת התשלומים לעסקים קטנים ובינוניים בארה"ב

09/05/2022

חברת ההייטק Melio מפתחת ומנהלת פלטפורמת תשלומים שמשרתת עסקים קטנים ובינוניים בארה"ב להעברה מהירה של תשלומים לספקים. החברה חוותה צמיחה חדה בתקופת הקורונה שהאיצה אימוץ של פתרונות דיגיטליים מתקדמים ונמצאת כעת במהלך של הוספת 300 עובדים למרכז הפיתוח הפועל בתל אביב ולמשרדים בניו יורק ודנוור, קולורדו.

בכוונת החברה להכפיל את צוות הפיתוח שמונה כיום 100 מהנדסים, עם עובדים ועובדות במגוון רחב של תפקידים וותק. צוות הפיתוח כולל כיום מפתחי פרונט אנד, באק אנד, פול סטאק, מהנדסים בכירים, מנהלי צוותים וקבוצות, מפתחים ג'וניורים ועוד. בנוסף במליו מתכוונים להמשיך לגייס מנהלי פרויקטים, אנליסטים ומדעני דאטה, מעצבי מוצר ואנשי ניהול סיכונים לצוות המחקר.

עוד בוואלה!

מי שידך בין ירמי לאמדורסקי: כמה אתם מכירים את זמרי ישראל?

בשיתוף FRIENDS
תוכנית מנטורינג של מליו. דנה תמרי,
תוכנית המנטורינג של מליו(צילום: דנה תמרי)

מליו הוקמה בשנת 2018 על ידי היזמים מתן בר (CEO), אילן אטיאס (CTO) וזיו פז. הפלטפורמה של מליו מאפשרת לעסקים בארה"ב להעביר תשלומים בזמן אמת, כדי שאלו יוכלו לשלם לספקים שלהם במהירות ולחסוך המתנה של ימי עסקים ומאפשרת להם לשלם באשראי, על מנת לסייע בתזרים המזומנים. החברה מעסיקה כיום 520 עובדים וגייסה במספר סבבים סכום כולל של 506 מיליון דולר, על פי שווי חברה שהגיע ל-4 מיליארד דולר בסבב האחרון.

גיא ציפורי, סמנכ"ל מחקר ופיתוח במליו: "אנחנו מחזקים במליו את צוות המחקר והפיתוח שלנו לטובת המשך פיתוח המוצרים והיכולות החדשים שלנו שיאפשר לנו לתמוך בביקוש של הלקוחות והמשתמשים למוצר וליצירת שדרוגים שכרוכים באתגרים טכנולוגיים מורכבים. אנחנו שמים דגש על המשך גיוס בגיוון מירבי כולל מהמגזרים החרדי והערבי. אנחנו גאים בכך שנשים הן כיום כמחצית מכוח האדם הכללי בחברה ונמשיך להרחיב את שילוב הנשים בתפקידי הפיתוח והניהול".

פרוט המשרות הפתוחות באתר.

  • גיוס עובדים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully