וואלה!
וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בשורה לנהגי דן: השכר ההתחלתי יעלה ל-48 שקל לשעה

עודכן לאחרונה: 14.6.2022 / 10:56

ההסתדרות, הנהלת דן וועד הנהגים בחברה הגיעו להסכמות גם על עדכון טבלת השכר: נהג מתחיל ישתכר מינמום 48 שקל לשעה, שכר שיעלה בהתאם לוותק עד לגובה 61 שקל לשעה. מינואר 2023 יעודכן השכר אוטומטית בכל שנה עד לוותק של 45 שנים

בשורה לנהגי דן: ההסתדרות, הנהלת החברה וועד הנהגים חתמו על הסכם קיבוצי להעלאת שכר הנהגים לרמה הגבוהה ביותר שקיימת היום בענף. החל ממשכורת יולי 2022 יעמוד השכר ההתחלתי לנהגי דן על 48 שקל לשעה, ובמקביל תעודכן טבלת השכר הקיימת בהסכם הקיבוצי בהתאם לוותק ותגיע עד ל-61 שקל לשעה.

עוד נקבע כי החל מחודש ינואר 2023 תעלה התוספת האחוזית בטבלת השכר על כל שנת ותק, עד לוותק של 45 שנות עבודה בחברה.

את ההסתדרות ליוותה במו"מ עו"ד מוריה גליק ממשרדו של אלעד מורג ואת הנהלת דן ליוותה עו"ד אורית זילוני.

חתימה על עדכון שכר לנהגי דן. דוברות ההסתדרות,
מעמד החתימה על הסכמי השכר המשודרגים בחברת דן/דוברות ההסתדרות

"כדי שהענף יוכל להמשיך ולצמוח"

יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד: "אני מברך על ההסכם להעלאת שכרם של נהגי חברת דן. נמשיך ונפעל לחיזוק מעמדם התעסוקתי וזכויותיהם של הנהגים והנהגות בתחבורה הציבורית כדי שהענף הזה יוכל להמשיך לצמוח. אני מודה לאבי אדרי, לוועד נהגי דן ולהנהלת החברה על תרומתם להשגת ההסכם החשוב הזה".

מנכ"ל דן, אופיר קרני: "אני שמח וגאה על חתימת הסכם השכר החדש עם ועד הנהגים וההסתדרות. הסכם השכר החדש הינו ההסכם הטוב ביותר הקיים כיום בענף התחבורה הציבורית. נהגי דן ייהנו מהתנאים הטובים ביותר בענף, עם שכר בסיס של 61-48 שקל ובתוספת תמריצים ופרמיות בהיקף של אלפי שקלים בחודש.

הסכם זה ותוספות השכר הדרמטיות באים לענות על ההערכה הרבה שיש לחברת דן והנהלתה לעבודתם המסורה והשירות האיכותי של נהגי החברה, אותו אנו שואפים להמשיך ולקיים. נהגי דן הם הגורם המוביל והחשוב ביותר בתחבורה הציבורית בישראל".

יו"ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות, אבי אדרי: "ההסתדרות גאה להוביל ביחד עם ועדי העובדים בתחבורה הציבורית את תנאי השכר וההעסקה הטובים ביותר בענף. נהגי דן הצטרפו היום למגמת עליית השכר שהובלנו לאחרונה עם ועדי העובדים בתחבורה הציבורית. נמשיך לחזק את נהגי התחבורה הציבורית הן בתנאי השכר והן בתנאי ההעסקה".

יו"ר ועד הנהגים בחברת דן, יוסי קפילוטו: "אני יותר מגאה שנהגי דן יובילו החל מהיום את השכר בתחבורה הציבורית. העוצמה של ההסתדרות הוכיחה שאפשר להעלות את השכר בלי מאבקים מיותרים".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully