עורכת הדין הילה רווח מונתה ליו"ר ועדת ערר במשרד המשפטים

סגן ראש הממשלה ושר המשפטים, גדעון סער - הודיע על מינויה של עוה"ד הילה רווח, (46), לתפקיד יו"ר ועדת ערר במשרד המשפטים. תוקף המינוי לשלוש שנים

26/06/2022

סגן ראש הממשלה ושר המשפטים, גדעון סער - הודיע על מינויה של עוה"ד הילה רווח, (46), לתפקיד יו"ר ועדת ערר במשרד המשפטים. תוקף המינוי לשלוש שנים.

עו"ד הילה רווח, נשואה +3, החלה את הקריירה שלה במגזר הציבורי, בעיריית אשקלון בשנת 2007 כעו"ד בלשכה המשפטית ומשם התקדמה לתפקיד מנהלת מחלקה אזרחית, עד שהגיעה לתפקיד היועצת המשפטית לעירייה, אותו מילאה 5 שנים. במסגרת תפקידה זה, תחת אחריותה וניהולה, היו אלפי הליכים משפטיים בהיקף של מאות מיליוני שקלים, בכל התחומים. עורכת הדין רווח שימשה כיועצת המשפטית של כל וועדת העירייה, לרבות הוועדה לתכנון ולבניה אשקלון ואף כיהנה כיו"ר דירקטוריון תאגיד מי אשקלון.

הילה רווח. ענת אור קזולה,
עו"ד הילה רווח(צילום: ענת אור קזולה)

כיום רווח, בעלת משרד פרטי לעו"ד המתמחה בדיני רשויות מקומיות, משפט מינהלי וליטיגציה מינהלית,
מיסוי מוניציפאלי, דיני תכנון ובניה, דיני מכרזים והתחדשות עירונית ותמ"א 38. במסגרת תפקידה החדש תהיה אחראית עו"ד רווח על תכלול וריכוז כל הפניות שמוגשות לועדת הערר.

לועדת הערר מוגשות תביעות לפיצויים בגין נזק ישיר ו/או נזק עקיף אשר נגרמו בעת מלחמה או פעולת איבה לנכס אשר נמצא בבעלותו של מגיש התביעה, עוסק או חברה.

  • מינויים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully