וואלה!
וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

NESS משיקה מרכז תעסוקה והכשרות טכנולוגיות ראשון מסוגו במזרח ירושלים

עודכן לאחרונה: 18.7.2022 / 16:04

על רקע מצוקת כח האדם בעולמות הפיתוח, הבדיקות והאוטומציה, חברת NESS בשיתוף חברת Techlinic המקומית, משיקות מרכז תעסוקה והכשרות ייעודי במזרח ירושלים. המרכז, המוקם בשיתוף עיריית ירושלים ומשרד ירושלים ומורשת, צפוי להוות מוקד תעסוקה למאות עובדים תושבי האזור

משרד עובדי הייטק. ShutterStock
הייטק לתושבי מזרח ירושלים, מרכז תעסוקה חדש של NESS/ShutterStock

ביטול הריחוק הגיאוגרפי

השקת המרכז תייצר עבור אוכלוסיית הצעירים בוגרי מוסדות אקדמיים מהמובילים בארץ ובחו"ל המתגוררים במזרח העיר, אלטרנטיבה תעסוקתית בסביבת מקום מגוריהם לצד אפשרות ממשית להיכנס לעולמות ההייטק המגוונים. עבור חברות רבות הצמאות לכוח אדם איכותי, מדובר בהזדמנות יוצאת דופן להרחיב את מעגל המועסקים ולקבל מענה למגוון רחב של התמחויות טכנולוגיות באיכות הגבוהה ביותר.

המרכז מצטרף למרכזי העסקה ייחודיים נוספים שמפעילה NESS שאינם באזור המרכז, שנועדו לבטל את הריחוק הגיאוגרפי כפרמטר בתהליך גיוס עובדים - הן מצד העובד והן מצד החברה. על מרכזי ההעסקה הייחודיים הללו נמנים, בין היתר, מרכז החברה בביתר עלית המעסיק עשרות נשים חרדיות ומרכזי פיתוח בבני ברק, בלוד ובבאר שבע.

ההכשרה הראשונה במרכז ההכשרות והתעסוקה של נס במזרח ירושלים. יח"צ,
ההכשרה הראשונה במרכז ההכשרות והתעסוקה של נס במזרח ירושלים/יח"צ

פותחים את דלת להייטק לתושבי מזרח ירושלים

במרכז החדש במזרח ירושלים, מתוכננות הכשרות מקצועיות בתחומים טכנולוגיים מתקדמים המיועדות לתושבי האזור בוגרי לימודי הנדסה, מתוך מטרה לפתוח להם דלת להייטק ולשלבם יחד בתעשייה עם העובדים הוותיקים כעובדים מן המניין בפרויקטים המגוונים של NESSבקרב עשרות לקוחות ממשלתיים, פיננסים והייטק.

ההכשרה הראשונה יצאה לדרך בימים אלה והיא תימשך ארבעה חודשים אינטנסיביים של בוטקאטמפ בתחום הפיתוח והבדיקות האוטומטיות (AUTONATION TESTING).

בהכשרה משתתפים 25 מהנדסים שנבחרו מתוך מאות מועמדים תושבי האזור שהגישו מועמדות. בסוף ההכשרה ישתלבו כאמור הבוגרים כעובדים מן המניין במערך הבדיקות האוטומטיות של החברה ויעבדו בשילוב צוותים של NESS (הממוקמים בתל אביב, לוד, ביתר עילית ועוד) בפורמט היברידי, המאפשר עבודה מהבית או ממרכז התעסוקה במזרח העיר, בתנאים נוחים.

בנוסף, ישולבו במרכז החדש עובדים וותיקים בעלי ניסיון רב אשר נאלצו עד כה לנסוע בכל יום מירושלים לאזור המרכז, כאשר כעת יוכלו לחסוך את הנסיעות המרובות ולעבוד בנוחות קרוב לבית.

sheen-shitof

בהנחה בלעדית

החברה הישראלית שהמציאה את מסירי השיער עושה זאת שוב

בשיתוף Epilady
עומר דרור סמנכל ומנהל חטיבת האוטומציה והבדיקות ness. יח"צ,
עומר דרור סמנכל ומנהל חטיבת האוטומציה והבדיקות ness/יח"צ

"תורמים לאתגרי כח האדם הטכנולוגיים"

עומר דרור, סמנכ"ל ומנהל חברת הבדיקות ואוטומציה של NESS: "כגוף אשר מגייס מאות משרות טכנולוגיות בשנה ומספק ניהול מקצה לקצה של פרויקטים גדולים ומורכבים ברמה הגבוהה ביותר בעולמות הפיתוח, האוטומציה והבדיקות, הבנו את גודל השעה והחלטנו, מתוך ערכים של גיוון תעסוקתי ואחריות תאגידית חברתית, לוותר על פתרונות Off Shore כאלה ואחרים, ולהשקיע במרכז הפיתוח במזרח ירושלים כחלק ממארג מרכזי הפיתוח שלנו ברחבי הארץ".

"מרכזים מסוג זה נותנים פתרון מצוין לקהילה המקומית האיכותית, מבחינה תעסוקתית מקצועית וגם מבחינת התנאים הנלווים, תוך שילובה במצבת עובדי NESS בפרט, ובשוק התעסוקה בתחומי ההייטק והטכנולוגיה הישראלי בכלל. בראייה רחבה אנו מאמינים שמרכזים ותוכניות הכשרה כמו המרכז במזרח ירושלים תורמים לאתגרי כח האדם הטכנולוגיים ולקידום אוכלוסיות אלו בשוק התעסוקה הישראלי וכן תורמות למארג החברתי העתידי של ישראל כמו גם המצב הכלכלי, כל זה לצד איכותו הגבוהה של ההון האנושי אשר מגיע ממיטב האוניברסיטאות באזור", מוסיף דרור.

mahmoud khweis ceo techlinic. תמרה עלשה,
מוחמד קוואייס, מנכ"ל Techlinic/תמרה עלשה

"מענה ראוי לביטוי היכולותבמגזר הערבי"

לדברי מוחמד קוואייס, מנכ"ל Techlinic: "אני מברך על המיזם במזרח ירושלים שייתן מענה תעסוקתי לצעירי המגזר הערבי תושבי האזור, מדובר באוכלוסייה איכותית שמחפשת מענה ראוי לביטוי היכולות שלה".

"בכל שנה מתווספים עוד 300 מהנדסים למעגל מחפשי העבודה והפתרון שנוכל להעניק להם יאפשר להם לעבוד בתנאים נוחים הן בהיבט השכר והן בהיבט סביבת העבודה. במקום לנסוע במשך 3 שעות נסיעה ביום למקום עבודה במרכז או ברמאללה מה שבימים אלה הם צריכים לעשות על מנת להשתלב בעולם ההייטק, הם יוכלו להגיע למקום עבודה בשכונת מגוריהם. מיותר לציין כי מלבד הערך התעסוקתי והמקצועי, יש בכך הזדמנות של יצירת שוויון הזדמנויות וסגירת פערים בחברה כולה", מסכם קוואייס.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    4
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully