קרן האור של אינטל: גידול בהכנסות וברווחיות התפעולית של מובילאיי

אינטל פרסמה אתמול דוחות כספיים מאכזבים לרבעון השני של השנה, אבל דווקא מובילאיי הישראלית סיפקה נתונים טובים שכללו גידול משמעותי בהכנסות וברווח התפעולי

29/07/2022
אינטל. הפסד נקי של כמעט חצי מיליארד דולר, אחרי רווח של כ-5 מיליארד דולר ברבעון המקביל של 2021(צילום: AP)

אינטל פרסמה אתמול דוחות מאכזבים לרבעון השני של השנה והמנייה צנחה ב-9% במסחר המאוחר בוול סטריט. אינטל סיימה את הרבעון עם הפסד נקי של 454 מיליון דולר, לעומת רווח של 5 מיליארד דולר ברבעון המקביל אשתקד.

החברה גם הורידה את התחזית ל-2022 דבר שגרם לאכזבה בשוק. עם זאת, מדוחות אינטל עולים גם נתוני מובילאיי שאותה רכשה החברה ושרשמה רבעון שני מוצלח. הכנסות מובילאיי עמדו ברבעון השני על 460 מיליון דולר, גידול של 41% לעומת הרבעון המקביל אשתקד.

גם הרווחיות צמחה משמעותית, עם רווח תפעולי של 190 מיליון דולר, עלייה של 43% לעומת הרבעון המקביל אשתקד המייצגת שולי רווח תפעולי של 41%.

פרופ' אמנון שעשוע, מייסד ומנכ"ל מובילאיי. נקודת אור ישראלית בדוחות מאכזבים לענקית הטכנולוגיה(צילום: באדיבות מובילאיי)

צבר העסקים העתידי של מובילאיי ממשיך לגדול גם כן, כך שבמחצית הראשונה של 2022 זכתה מובילאיי בעסקאות שבמסגרתן היא תספק כמעט 37 מיליון צ'יפים, בהשוואה לכ-16 מיליון שסופקו בפועל במחצית הראשונה של השנה (2022).

בתחום המיפוי, נאספו בחצי השנה הראשונה של 2022 כ-7.6 מיליארד ק"מ של נתוני כבישים בשנת 2022 לעומת 4.9 מיליארד בכל שנת 2021. עוד עולה מהדוח כי אחוז הכבישים הממופים גדל במהירות, כאשר יותר מ-90% מהכבישים באירופה ובארה"ב כבר ממופים.

טוב לדעת (מקודם)

הפתרון לכאב הברכיים קרוב מתמיד - בזכות טכנולוגיה בנעל

מוגש מטעם אפוסתרפיה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully