וואלה!
וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הג'וב החדש של איילת שקד: יו"ר דירקטוריון קרדן נדל"ן

עודכן לאחרונה: 22.1.2023 / 11:26

עד לא מזמן הייתה שותפה, שכרת הפנים, לניסיון לפתור את משבר הדיור. עתה היא תנסה לעשות זאת דרך הג'וב החדש: השרה לשעבר איילת שקד מצטרפת לקבוצת קרדן נדל"ן ותכהן כיו"ר הדירקטוריון. שקד צפויה להחליף את היו"ר המכהן יוסף גרינפלד

איילת שקד. ראובן קפוצ'ינסקי,
איילת שקד. האם תממש חלק מתכניות הדיור שיזמה?/ראובן קפוצ'ינסקי

השרה לשעבר איילת שקד מצטרפת לקבוצת קרדן נדל"ן. החברה דיווחה היום כי השקד תכהן כיו"ר הדירקטוריון של החברה, ותצטרף אליה בתקופה הקרובה.

שקד תמונה תחילה לתפקיד סגן יו"ר הדירקטוריון, זאת עד למועד סיום כהונתו של היו"ר המכהן, יוסף גרינפלד, שצפוי לסיים תפקידו בחודשים הקרובים. החל ממועד סיום כהונתו, תכהן שקד כיו"ר דירקטוריון פעיל בחברה.

כמה תרוויח שקד תמורת תפקידה החדש? כרגע לא פורסם, אך יש לציין כי תנאי התקשרות החברה עם שקד, כפופים לאישור ועדת התגמול ודירקטוריון החברה, אשר צפויים להתכנס בימים הקרובים. בסמוך לאחר אישור ועדת התגמול והדירקטוריון, תזמן החברה אסיפה כללית של בעלי המניות בחברה לאישור ההתקשרות ותנאי הכהונה כנדרש.

עמוס דבוש מנכ"ל קרדן נדל"ן. יח"צ,
עמוס דאבוש, מנכ"ל קרדן נדל"ן/יח"צ

קרדן נדל"ן היא חברה ציבורית בבעלות קרדן ישראל שבשליטת רוני בירם, גיל דויטש ואבנר שנור ומנוהלת על ידי עמוס דאבוש. החברה עוסקת בייזום ופיתוח פרויקטים למגורים ונכסים מניבים. כמו כן, עוסקת במתן שירותי בניה בפרויקטים לבניית מבני מגורים, מבנים מסחריים, מבנים ציבוריים ותשתיות באמצעות חברת אל-הר הנדסה ובניין בע"מ. בתחום המגורים, החברה מעורבת כיום בתכנון, יזום וביצוע פרויקטים בערים רבות בארץ בהיקף של כ- 14 אלף יחידות דיור.

שקד כיהנה כשרת המשפטים בשנים 2015-2019 וכשרת הפנים בשנים 2021-2022. בעברה עבדה כמהנדסת מחשבים וכמנהלת שיווק מוצר בסניף הישראלי של חברת טקסס אינסטרומנטס. שקד בעלת תואר BSc בהנדסת חשמל ובמדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב. יש להגדיש כי לגברת שקד לא הייתה היכרות מוקדמת עם חברת קרדן נדל"ן ופעילותה טרום מינוייה הצפוי.

איילת שקד: "אני שמחה להצטרף לקבוצת קרדן נדל"ן ולהמשיך לפעול לבניית ויישוב הארץ. קרדן נדל"ן היא חברה וותיקה ומקצועית עם פוטנציאל גדול ואני מאמינה שביחד עם צוות ההנהלה הקיים נפתח אותה ונאיץ אותה קדימה".

עמוס דאבוש, מנכ"ל קרדן נדל"ן: "אני מברך על הצטרפותה של איילת שקד. אני מאמין כי שקד תסייע לנו להמשיך את מגמת הצמיחה והגידול בפעילות החברה כחלק מהאסטרטגיה שלה בשנים הבאות. בנוסף אני רוצה להביע את הערכתי הרבה ליו"ר החברה הנוכחי, מר יוסף גרינפלד שיפרוש מתפקידו לאחר שנים רבות בהן כיהן כיו"ר החברה וקידם את פועלה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully