וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מגל קיבלה הזמנות בכמיליון דולר להגנה על מתקנים רגישים בהודו ובתאילנד

שירלי יום-טוב

3.3.2003 / 16:10

ההזמנה מהודו מסתכמת ב-700 אלף דולר ומהווה שלב שני בפרויקט של כ-4 מיליון דולר שסיימה מגל ב-2002

חברת מגל מערכות ביטחון הודיעה היום כי קיבלה שתי הזמנות המסתכמות בכמיליון דולר. הזמנה אחת, בסך כ-700 אלף דולר, היא להגנה על מתקני תקשורת בהודו והזמנה נוספת, בסך כ-300 אלף דולר, היא להגנה על מתקנים רגישים בתאילנד.

ההזמנה להגנה על מתקני התקשורת בהודו מהווה את השלב השני בפרויקט רחב היקף שהחל בשנת 2002, וצפויה להתבצע עד סוף הרבעון השני של 2003. ההזמנה עבור השלב הראשון של פרויקט זה, בשווי כ-4 מיליוני דולרים, פורסמה במאי 2002 ובוצעה במהלך 2002. הפרויקט בהודו כולל יישום טכנולוגיות להעברת וידיאו ברשת, הקלטה דיגיטלית של וידיאו ואודיו, מערכת בקרת כניסה ומערכת הגנה היקפית, כשכל המערכות נשלטות על ידי מערכת הבקרה והשליטה שפותחה ע"י מגל - MagNet.

יזהר דקל, מנכ"ל מגל, ציין בהודעת החברה כי "אנו ממשיכים לקבל הזמנות חוזרות מהקונצרן ההודי, מה שמעיד על אמונו של הלקוח במוצרי החברה.

ההזמנה להגנה על מתקנים רגישים בתאילנד משלבת בין מערכות תיל מתוח של מגל למערכות הגילוי והעקיבה באמצעות וידיאו, ואמורה להתבצע עד תום הרבעון הראשון של 2003.

מגל, הנסחרת בבורסה בת"א ובנאסד"ק לפי שווי שוק של כ-37 מיליון דולר, עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מערכות אבטחה ממוחשבות לאיתור וזיהוי חדירות לא מורשות. ברבעון הרביעי דיווחה החברה על הכנסות של 13.3 מיליון דולר - צמיחה של 41% ביחס לרבעון הקודם בו נרשמה רמת הכנסות נמוכה יחסית בשל עיכוב במספר פרויקטים. ביחס לרבעון המקביל מדובר בשיפור של 22%.

בשורה התחתונה מדובר ברווח נקי של כ-360 אלף דולר או 5 סנט למניה - שיפור ביחס לרווח נקי של 220 אלף דולר או 3 סנט למניה ברבעון הקודם. ביחס לרבעון המקביל מדובר בירידה, למרות העלייה בהכנסות, שכן אז דיווחה מגל על רווח נקי של כ-800 אלף דולר או 11 סנט למניה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully