וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ייבוא ממומן: אמפא קפיטל תעמיד מאות מיליוני שקלים ללקוחות אוריין

עודכן לאחרונה: 28.3.2023 / 19:40

אמפא קפיטל וענקית השילוח הבינלאומי וההובלה, אוריין, מדווחים על שיתוף פעולה אסטרטגי בתחום המימון, במסגרתו אוריין תפנה את אלפי לקוחותיה היבואנים לקבלת מימון מאמפא קפיטל, שתעמיד לטובת הפונים קו אשראי בהיקף כולל של מאות מיליוני שקלים ותבטיח הליך חיתום מהיר

טבלאות של הוצאות והכנסות. ShutterStock
מימון ליבואנים המבקשים לבצע עסקאות מהירות עם אשראי זמין, אמפא קפיטל בשת"פ עם אוריין/ShutterStock

אחד הצרכים המרכזיים של יבואנים, ובמיוחד יבואנים קטנים ובינוניים, הוא מימון הסחורה מרגע הזמנתה בחו"ל ועד למכירתה בארץ. מדובר בסכומים היכולים להגיע למאות אלפי שקלים ואף יותר, ולתקופה שיכולה לקחת שבועות ארוכים.

מעבר לצורך בהשגת המימון, הוא תופס את מסגרת האשראי הבנקאית של היבואן, דבר שעלול להגביל אותו בהמשך הצמיחה וההתרחבות העסקית.

כעת מודיעות אמפא קפיטל והחברה הציבורית אוריין, ענקית הלוגיסטיקה, השילוח הבינלאומי וההובלה, כי חתמו על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי בתחום המימון בדיוק לטובת סוגיות מהסוג הנ"ל.

במסגרת ההסכם ועל פי הדיווח שהוציאה הבוקר (ג') אוריין, היא תפנה את לקוחותיה לקבלת הצעות לנטילת מימון מאמפא קפיטל לצורכי גישור והון חוזר ואמפא קפיטל, מצידה, תעמיד לאלפי לקוחותיה של אוריין, ובעיקר ליבואנים בגדלים שונים ומתחומים שונים, קו אשראי ייעודי בהיקף פוטנציאלי כולל של מאות מיליוני שקלים.

אמפא קפיטל מתחייבת לבצע הליך מהיר ולהעביר את המימון ליבואנים, בדרך כלל בתוך 48 שעות בלבד, לאחר הליך חיתום פרטני ומקצועי. ההליך המהיר יאפשר ליבואנים, בין השאר, לנצל הזדמנויות בשווקים ולבצע עסקאות מהירות ואטרקטיביות, אשר מחייבות מימון זמין.

שתפ אמפא קפיטל ואוריין. יח"צ,
בתמונה (מימין לשמאל): מירב וולקינסון-סמנכ"לית הכספים של אוריין, חן למדן-בעל השליטה ומנכ"ל אוריין, יובל גביש-יו"ר אמפא קפיטל, דודי לוי-מנכ"ל אמפא קפיטל, ערן קורנבלו-סמנכ"ל תפעול ואסטרטגיה באמפא קפיטל/יח"צ

קווי אשראי מותאמים אישית

ההסכם שנחתם בין בין השתיים, קווי האשראי שתעמיד אמפא קפיטל יהיו מותאמים אישית, בכפוף למדיניות האשראי שלה ובהתאמה לחיתום הפרטני של כל לקוח. בכלל זה אמפא קפיטל תעמיד אשראי לצורך מימון עסקאות ייבוא, אשראי לצורך גישור ואשראי למטרות נוספות וטווחי זמן שונים, וזאת, בהסתמך על היכרות אוריין עם הצרכים העסקיים של לקוחותיה ומערכת היחסים והקשר הרציף והמתמשך איתם.

אמפא קפיטל, בבעלות של קבוצת אמפא וקבוצת האחים נקש ובבעלות מנורה מבטחים, הינה אחת מחברות המימון האלטרנטיבי המובילות והוותיקות בישראל. החברה מציעה פתרונות אשראי אלטרנטיביים לעסקים גדולים ובינוניים וכן מימון בתחומי נדל"ן וליווי פרויקטים ופתרונות מימון מותאמים אישית לצרכים ולאפשרויות של העסק.

כיו"ר פעיל של החברה מכהן יובל גביש שמילא תפקידים בכירים במערכת הבנקאית ביניהם ראש החטיבה העסקית ומשנה למנכ"ל בנק דיסקונט, מנכ"ל בנק לאומי למשכנתאות ויו"ר דירקטוריון כאל.

כמנכ"ל החברה מכהן דודי לוי, לו ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום הפיננסי ובכללם משנה למנכ"ל בנק ירושלים ובתפקידים בכירים בבנק דיסקונט .

sheen-shitof

פתרון טבעי

גבר, הגיע הזמן לשפר את התפקוד המיני ואת הזוגיות שלך

בשיתוף גברא
חן למדן. אביב חופי,
חן למדן, בעל השליטה ומכהן כמנכ"ל אוריין/אביב חופי

שואפים להוביל את תחום המימון האלטרנטיבי

אוריין, שבשליטת חן למדן, המכהן כמנכ"ל החברה, הינה חברה ציבורית שניירות הערך שלה נסחרים בבורסה לני"ע בתל אביב. החברה, מהוותיקות והמובילות בתחום השילוח הבינלאומי והלוגיסטיקה, מציעה ללקוחותיה קשת רחבה של שירותים וביניהם: ייבוא וייצוא, בלדרות בינלאומית, עמילות מכס, ומכלול שירותים לוגיסטיים (לרבות שירותי אחסנה במרלו"גים ייעודיים, שירותי הובלה והפצה וכיוצ"ב). לאוריין סל רחב של פתרונות לניהול כל שרשרת האספקה ללקוחות תחת קורת גג אחת.

את שיתוף הפעולה הובילו מטעם אמפא קפיטל ערן קורנבלו סמנכ"ל תפעול ואסטרטגיה ומטעם אוריין מירב וולקינסון סמנכ"לית הכספים.

דודי לוי מנכ"ל אמפא קפיטל: "שיתוף הפעולה עם חברת אוריין הינו נדבך נוסף בהליך הצמיחה של החברה וחלק ממימוש תכנית האסטרטגית של אמפא קפיטל. תכנית ששמה לה למטרה לבסס את אמפא קפיטל כגוף המוביל בישראל בתחום המימון האלטרנטיבי וכספק מרכזי של פתרונות אשראי אחראים מותאמים לעסקים גדולים ובינוניים, בפרט, ולעסקים בכלל"

מכולות ומלגזה בנמל. ShutterStock
מימון ליבואנים בהליך חיתום מהיר, שת"פ אסטרטגי בין אמפא קפיטל ואוריין/ShutterStock

מלוא קשת השירותים ליבואנים

חן למדן, מנכ"ל אוריין: "שיתוף הפעולה עם חברת אמפא קפיטל יאפשר לאוריין להציע שירות נוסף ייחודי ללקוחותיה ומתן מענה לצורכי המימון השונים שלהם ובכך להשלים את מלוא קשת השירותים והצרכים של יבואנים תחת קורת גג אחת"

יש לציין כי קבלת האשראי מותנית בהגשת בקשה לאמפא ובאישורה על ידה, לפי שיקול דעתה הבלעדי ובכפוף לתנאיה. לוחות הזמנים האמורים כפופים להעברת מלוא המסמכים שידרשו על-ידי אמפא במלואם מיד עם הגשת בקשת ההלוואה ולחיתום פרטני של כל לקוח.

*הפרסום אינו מהווה הצעה למתן אשראי ואמפא רשאית לשנות את האמור בו בכל עת.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    4
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully