וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בוטל התאריך האחרון להגשת הצעות לרכישת רשת ברגר קינג

איילה צורף

4.3.2003 / 14:01

התאריך היה אמור להיות ביום חמישי הקרוב - ה-6 בחודש; עד כה הוגשו 3 הצעות לרכישת הרשת; טרם נקבע תאריך חדש

התאריך אותו קבע נאמן ברגר קינג, דורון טישמן, כתאריך אחרון להגשת הצעות לרכישת פעילות ברגר קינג - ה-6.3 - נדחה. בית המשפט לא אישר לנאמן החברה לקבוע את התאריך הנ"ל כתאריך אחרון להגשת הצעות. שופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב, ורדה אלשייך, הפנתה את הבקשה לקבוע תאריך אחרון להגשת הצעות לכנ"ר, לתגובה בתוך 10 ימים.

עד כה הגישו בפועל שלושה גופים הצעות מחיר לרכישה: בורגר ראנץ' ומקדונלד'ס שהציעו יחד 6 מיליון דולר וקבוצה בראשות דני ברנר, שהגישה הצעה של כ-6 מיליון דולר, בצירוף שיעור מסוים מהתקבולים העתידיים למשך תקופה מוגדרת שתוסכם. ממסמך שהגיש טישמן לבית המשפט עולה כי קיימת קבוצה של משקיעי נדל"ן זרים, שהגישה הצעה בהיקף של 9 מיליון דולר עבור פעילות הרשת.

בימים הקרובים צפויה להתקבל גם הצעתה של חברת Cornerstone Restaurant Group, חברה אמריקאית המשמשת, בין היתר, כזכיין של ברגר קינג בהונגריה.

במסגרת דו"ח לביהמ"ש המחוזי שהגיש דורון טישמן, נאמן חברת ריקמור, המחזיקה בזיכיון על המותג ברגר קינג, הוא מבקש לקיים הליך של התמחרות בין כל הגורמים שפנו אליו בהצעה לרכישת פעילות המותג, בכלל זה גורמים שיפנו עד ה-6 במארס - שאמור היה להיות המועד האחרון להגשת הצעות. על המציעים להפקיד ערבות בנקאית בסך של חצי מיליון דולר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully