וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פנינסולה מודיעה על מינויו של ג'קי כהן ליו"ר פעיל של החברה

18.4.2023 / 13:57

כהן, בנקאי בכיר בעל ניסיון של כ-30 שנים בשוק, מצטרף לשדרה הניהולית של פנינסולה. אילן רביב, מנכ"ל מיטב בית השקעות, ימשיך לכהן כחבר בדירקטוריון

ג'קי כהן. יחצ,
ג'קי כהן/יחצ

קבוצת פנינסולה שפועלת בתחום האשראי העסקי מודיעה על הצטרפותו של ג'קי כהן כיו"ר פעיל של החברה. לכהן ניסון עשיר ורחב שנים בתחום האשראי והניהול הבנקאי. ג'קי כהן יחליף את אילן רביב, מנכ"ל בית ההשקעות מיטב שכיהן כיו"ר החברה בשמונה השנים האחרונות, וימשיך לכהן כחבר בבורד. בעל השליטה בחברה הינו בית ההשקעות מיטב שמחזיק ב- 55.49% מהון המניות הרשום למסחר של החברה.

לג'קי כהן ניסיון של כ- 28 שנים במגוון תפקידים בכירים בבנק הפועלים, כאשר האחרון שבהם הוא מנהל האגף העסקי בבנק בו ניהל תיק בהיקף של למעלה מ-100 מיליארד שקלים למימון נדלן, מלונאות, מימון פרוייקטים ותשתיות, תקשורת, מסחר ושוק ההון. בין תפקידיו הנוספים בבנק פועלים: מנהל האגף לבנקאות מסחרית ומנהל סקטור תעשייה הייטק ושוק ההון באגף העסקי. עם סיום תפקידו בבנק הפועלים בשנת 2021 כיהן כהן כמנכ"ל חברת האשראי החוץ בנקאי א.י.ק.ן, שלה תיק אשראי של כחצי מיליארד שקלים, תפקיד אותו סיים לאחרונה. לכהן תואר שני בכלכלת עסקים עם התמחות במימון ותואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן.

הצטרפותו של כהן כיו"ר פעיל תחזק ותעבה את השדרה הניהולית של פנינסולה, בניהולו של אייל ליאור, אל מול האתגרים שעומדים בפני החברה, וכחלק מהאסטרטגיה ארוכת הטווח שלה להיות גוף מוביל בענף האשראי החוץ בנקאי.

אילן רביב מנכ"ל מיטב בית השקעות, בעלת השליטה בפנינסולה: "אני שמח על הצטרפותו של ג'קי לקבוצת מיטב כיו"ר פנינסולה. פנינסולה תהנה מיו"ר פעיל כדי להצעיד אותה קדימה לצמיחה מואצת ולגיוון הפעילויות בה. הניסיון של ג'קי במערכת הבנקאית הוא מוכח ויסייע בגיוון מקורות החברה ובישום האסטרטגיה שלה. אנו מאמינים בפעילותה של פנינסולה ובטוחים שמינוי זה יסייע לקדם אותה עוד".

מינויו של ג'קי כהן ייכנס לתוקף ב 1.6 והוא כפוף לאישור האסיפה הכללית ולאישור רשות שוק ההון.

  • עוד באותו נושא:
  • מינויים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully