וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

האניוול תציג בישראל טכנולוגיות חדשות לאיתור וכיבוי דליקות

עודכן לאחרונה: 20.6.2023 / 14:51

ענקית הטכנולוגיה האניוול מעמיקה את הקשר רב השנים עם קבוצת G1 בישראל; ומציגה בין היתר גישות טכנולוגיות חדישות בתחום גילוי וכיבוי אש המיועדות להציל חיים

גורדי שחקים, אתר האני וול. אתר האניוול, יח"צ חו"ל, צילום מסך
האניוול, מערכות מתקדמות לאיתור וכיבוי דליקות בבניינים רבי קומות/צילום מסך, אתר האניוול, יח"צ חו"ל

האניוול (Honeywll) קונצרן אמריקאי שנסחר בנסד"ק (סימול HON), בעל היקף מכירות של כ-40 מיליארד דולר ומעל 110,000 עובדים ברחבי העולם הוא חלק מ Fortune100 (100 החברות המובילות והרווחיות בארה"ב).

הקונצרן פועל במגוון תחומים, בינהם, פתרונות טכנולוגיים לבניינים, פיתוח מוצרים וטכנולוגיות, מוצרים בתחום התעופה ועוד. להניוול מרכז פיתוח בתחום ה Cyber security בישראל והיא מתכננת להיכנס ולהשקיע בשוק הישראלי, זאת לאחר שכבר היום היא נמצאת ב-27 מדינות באזור המזה"ת ואפריקה לבדם.

ככל שהבניה לגובה תופסת תאוצה בעולם בכלל ובישראל בפרט, נדרשים פתרונות התואמים לסגנון בניה זה. בכנס שיערך השבוע במלון הילטון בתל-אביב, תציג האניוול את פתרונותיה בתחום טכנולוגיות לבניינים רבי-קומות וקמפוסים מורכבים בשיתוף עםG1 , קבוצת הביטחון והבטיחות הגדולה בישראל בשליטת קרן פימי.

אתר האני וול. אתר האניוול, יח"צ חו"ל, צילום מסך
בין היתר יוצגו מערכות תקשורת כבאים למגדלים וכן כזו המקשרת את מערכת בקרת האש במבנה למערך הכבאות ושולחת בזמן אמת מידע לכבאית/צילום מסך, אתר האניוול, יח"צ חו"ל

מהאניוול נמסר כי "אנחנו שמחים להשקיע בשוק המקומי דרך העמקת הקשר עם קבוצת G1, זאת בעידן שחברות מצמצמות השקעות בשווקים בינלאומיים. חברת Honeywell מבינה את חשיבות השוק הישראלי וכוחו. מדובר בפוטנציאל אדיר וכניסתנו לכאן מראה את רצינות הכוונות שלנו."

בכנס יוצגו לראשונה יכולות בתחום הכבאות המתאפשרות לאור טכנולוגיות שהבשילו לאחר שנים רבות של השקעת האניוול בתחום. בין היתר יוצגו מערכות תקשורת כבאים למגדלים וכן כזו המקשרת את מערכת בקרת האש במבנה למערך הכבאות ושולחת בזמן אמת מידע לכבאית כמו מיקום מדויק של מקור האש, הגלאים ואופי התקדמות האש המבוצע על ידי תוכנות מיוחדות.

יכולות אלו משפרות משמעותית את בטיחות הכבאי ואת זמן התגובה וביכולתן להציל חיי אדם. המערכות הללו מותקנת במעל ל-4000 תחנות כיבוי ברחבי העולם בשימוש נרחב ויום-יומי.
בנוסף, האניוול מתעתדת להיכנס לישראל עם פתרונות עדכניים שפיתחה למערכות כריזה ואש, בקרת מבנה, בטחון ומעטפת תוכנה חכמה המשלבת את כל המערכות לבטיחות, חיסכון באנרגיה, שיפור התחזוקה והבטחון.

גדעון בן שמואל, מנכ"ל תחום הטכנולוגיות בקבוצת G1: "השילוב של האניוול עם פעילות הבטיחות, הבטחון והבקרה של הקבוצה טבעי ונכון. כבר היום G1 מציעה מערכות גילוי וכיבוי אש המאפשרות מענה למנעד רחב של תרחישים מורכבים. כולן עומדות בדרישות רשויות הכיבוי ובתקני UL ו-NFPA, אנו נשתלב בשאיפתה של הניוול לתרום באמצעות טכנולוגיה להצלת חיים ."

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully