וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מנכ"ל דיסקונט החדש הכריע: אסף אלדר וברק נרדי משתדרגים

12.7.2023 / 15:28

מנכ"ל דיסקונט החדש אבי לוי החליט למנות את אסף אלדר לראש החטיבה הבנקאית במקומו ואת ברק נרדי ליו"ר חברות הבנות וכן להוביל את תהליך מכירת כאל. לוי: "המנהלים שמונו היו שותפים להישגי הקבוצה"

ברק נרדי. ישראל הדרי,
ברק נרדי/ישראל הדרי

אבי לוי, מנכ"ל דיסקונט החדש לוקח את המושכות לידיים ומבצע סבב מינויים ראשון בצמרת הבנק. לוי, שנכנס לתפקידו באופן רשמי בימים האחרונים הודיע על סבב מינויים שאושר בדירקטוריון: אסף אלדר (47) ראש חטיבת תפעול ונכסים, ימונה לראש החטיבה הבנקאית. אלדר יקבל לאחריותו את ניהול הבנקאות הקמעונאית הכוללת את מערך הסניפים, מערך המשכנתאות, מערכי הייעוץ, מוקדי שירות הלקוחות והבנקאות הפרטית, הישראלית והבינלאומית.

אלדר הצטרף לדיסקונט בשנת 2010 וכיהן במספר תפקידי ניהול בכירים, שהאחרון בהם ראש חטיבת תפעול ונכסים. במסגרת זו, הוביל את תחום המצוינות התפעולית והבנקאית לרוחב הארגון.

אסף אלדר. ישראל הדרי,
אסף אלדר/ישראל הדרי

ברק נרדי (49) ראש חטיבת אסטרטגיה, כספים ואחזקות, ימונה ליו"ר כאל וליו"ר מרכנתיל, במקומה של עו"ד אתי דויטש, שמתמודדות לדיריקטוריון בנק לאומי. נרדי ימשיך לכהן כסמנכ"ל בהנהלת הבנק וישמש כמנהל האחזקות והפיתוח העסקי של דיסקונט. במסגרת זו הוא יקבל אחריות עסקית על חברות הבת המהותיות בקבוצה (כאל, מרכנתיל, דיסקונט ניו יורק ודיסקונט קפיטל) וכן יוביל את תהליך המכירה של חברת כרטיסי האשראי כאל.

sheen-shitof

עידן חדש בלייזר

החברה הישראלית שהמציאה את מסירי השיער עושה זאת שוב

בשיתוף Epilady
אבי לוי, מנכ"ל קבוצת דיסקונט. ישראל הדרי, עיבוד תמונה
אבי לוי, מנכ"ל קבוצת דיסקונט/עיבוד תמונה, ישראל הדרי

נרדי הצטרף לקבוצת דיסקונט בשנת 2010 ומאז כיהן בתפקידי ניהול בכירים בקבוצה. בארבע השנים האחרונות שימש כסמנכ"ל כספים ואסטרטגיה בבנק דיסקונט, תפקיד אותו יסיים במועד קרוב שייקבע.

אסף פסטרנק (52) ראש חטיבת שווקים פיננסים בבנק ימונה לדירקטור בחברת פייבוקס. עדי קפלן (50) ראש חטיבת הטכנולוגיות וניצן סנדור (43) היועצת המשפטית הראשית של דיסקונט וראש חטיבת הייעוץ המשפטי מונו לדירקטורים בחברת כאל.

אבי לוי, מנכ"ל קבוצת דיסקונט: "המנהלים המצוינים אשר מונו היום, הובילו מהלכים אסטרטגים בהצלחה יוצאת דופן והיו שותפים להישגיה של הקבוצה בשנים האחרונות. אני גאה על כך שהמינויים הינם מקרב השדרה הניהולית המובחרת של דיסקונט ומשוכנע שניסיונם העשיר, לצד יכולות אישיות ייחודיות, יוסיפו למימוש החזון להיות הטובים ביותר ללקוחותינו, לתנופת הצמיחה ויובילו את הבנק והקבוצה לשיאים חדשים. אני מבקש להודות לאתי דויטש על פועלה רב השנים ועל תרומתה המשמעותית לבנק ולקבוצה ומאחל לה מעומק הלב הצלחה רבה בהמשך דרכה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully