וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מנכ"ל חדש לבינלאומי: אלי כהן שכיהן כסמנכ"ל מאז 2019

עודכן לאחרונה: 13.8.2023 / 17:07

דירקטוריון הבנק הבינלאומי החליט על בחירתו באלי כהן למנכ"ל קבוצת הבינלאומי וזאת בהתאם להמלצת ועדת האיתור של הדירקטוריון בראשות יו"ר הבנק רון לבקוביץ'

אלי כהן מנכ"ל הבנק הבינלאומי. אייל טואג,
אלי כהן, בקרוב מנכ"ל הבינלאומי. צמח מתוך שדרת הניהול של הבנק/אייל טואג

מנכ"ל חדש לבנק הבינלאומי, אלי כהן, שנבחר על ידי דירקטוריון הבנק לתפקיד - ויחליף את סמדר ברבר צדיק. כהן (48) מכהן כיום כסמנכ"ל, ראש חטיבת ניהול סיכונים של הבנק (CRO), תפקיד אליו התמנה בשנת 2019. לפני כן עמד בראש מחלקת התכנון של הבנק במשך שש שנים שנים ולפני כן כיהן כעוזר אישי ומנהל מטה מנכ"ל הבנק וכאנליסט אשראי בחטיבה העיסקית.

במהלך 20 השנים בהם התקדם כהן במגוון התפקידים בבנק , ברובם תפקידי מטה רוחביים להם ראייה כלל קבוצתית, הוא צבר ידע וניסיון פיננסים ובנקאיים. כהן הוא רו"ח מוסמך בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות ומימון ובעל תואר שני במשפטים.

כהן: "אני מודה לדירקטוריון על האמון שנתן בי להוביל את קבוצת הבינלאומי , קבוצה בנקאית, איכותית , צומחת, חדשנית ואיתנה. יחד עם ההנהלה המצוינת של הבנק, ועם המנהלים והעובדים המסורים, אני שואף להוביל את הבנק לצמיחה ולחדשנות בזירה התחרותית, תוך שמירה על איתנותה וחוסנה של הקבוצה הבנקאית האיכותית במערכת ותוך יצירת ערך לכל בעלי העניין".

רון לבקוביץ' יו"ר הדירקטוריון: "ברצוני לברך את אלי כהן על בחירתו למנכ"ל הבינלאומי ואני סמוך ובטוח שהוא יצליח להמשיך להוביל את הבנק בשנים הבאות במתווה של צמיחה, חדשנות ואיתנות.
כהן הוא מנהל מוכשר שצמח בבנק בשורה של תפקידים מגוונים והוא בעל ידע מקצועי רחב והכרות עמוקה עם הבנק ועם עולם הבנקאות והפיננסים.

אני שמח במיוחד לאור העובדה שהשכלנו במהלך השנים לטפח נבחרת מנהלים מצויינים, שאיפשרה לנו לבחור מנכ"ל מתוך שורות הבנק, בחירה שיש בה יתרון חשוב של הכרות עיסקית והכרות עם התרבות הארגונית הייחודית לבנק שמובילה אותנו לצמיחה וחדשנות בד בבד עם אחריות ואיתנות.

בשמי ובשם הדירקטוריון אני רוצה להודות למנכ"ל היוצאת סמדר ברבר-צדיק על כהונתה המוצלחת בה השכילה לבנות ולעצב קבוצה בנקאית צומחת, יעילה ואיכותית תוך יצירת ערך לכלל בעלי העניין, ולאחל לה הצלחה בהמשך הדרך".

המינוי כפוף לאישור בנק ישראל. מועד תחילת הכהונה טרם נקבע.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully