וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מינויים חדשים בהנהלת ג'וינט-ישראל

6.9.2023 / 13:03

אפרת שטרן, כיום מנכ"לית ג'וינט-ישראל מעבר למגבלות, האגף בג'וינט ישראל לקידום חיים עצמאיים לאנשים עם מוגבלות, תיכנס בקרוב לתפקידה החדש כמנכ"לית ג'וינט-אשלים. יוסי היימן ישמש כמנכ"ל ג'וינט-ישראל מעבר למגבלות, בנוסף לתפקידו כמנכ"ל ג'וינט-אשל

אפרת שטרן. אריק סולטן,
אפרת שטרן/אריק סולטן

אפרת שטרן, כיום מנכ"לית ג'וינט-ישראל מעבר למגבלות, האגף בג'וינט ישראל לקידום חיים עצמאיים לאנשים עם מוגבלות, תיכנס בקרוב לתפקידה החדש כמנכ"לית ג'וינט-אשלים, האגף בג'וינט ישראל לקידום מוביליות חברתית-כלכלית. היא תחליף את ד"ר אריאל לוי, המנכ"ל הנוכחי של ג'וינט-אשלים, אשר הודיע על רצונו לסיים את תפקידו.

אפרת בעלת ניסיון רב בהובלת תהליכים ושותפויות בין-מגזריות לקידום מדיניות ושירותים ולפיתוח פתרונות אפקטיביים סביב אתגרים חברתיים. היא בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה ומדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני מתכנית שוורץ לניהול מלכ"רים של האוניברסיטה העברית. עם הצטרפותה לג'וינט בשנת 2012, הובילה את תוכניות הדגל המורכבות ביותר של האגף, בהן דיור נתמך ותקצוב אישי. מאז 2020, בתפקידה כמנהלת ג'וינט-ישראל מעבר למגבלות, הובילה אפרת את השותפות לאפיקים חדשים, בהם פיתוח תפישת הפרסונליזציה, השותפות האסטרטגית עם הקרן המשפחתית על שם תד אריסון, מהלך המניעה בבריאות הנפש ועוד.

יוסי היימן. קרן בן ציון,
יוסי היימן/קרן בן ציון

יוסי היימן, מנכ"ל ג'וינט-אשל, האגף בג'וינט ישראל לקידום הזדקנות מיטבית, ינהל בנוסף גם את ג'וינט-ישראל מעבר למגבלות. יוסי בעל ניסיון ארוך שנים בפיקוד ובניהול במסגרת שורה של תפקידים בצה"ל, בהם מפקד בית הספר לקצינים, מפקד אוגדת הצנחנים, ראש החטיבה האסטרטגית באגף התכנון ועוד. יוסי הצטרף לג'וינט בשנת 2014, לאחר 3 שנים כמנכ"ל עיריית ירושלים. הוא בוגר המכללה לביטחון לאומי, בעל תואר ראשון בהנדסה במגמת כלכלה וניהול מהטכניון ותואר שני במדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה. בתפקידו כמנכ"ל ג'וינט-אשל, הוביל יוסי פיתוח של תפישת ההיערכות לפרישה ולתקופת החיים החדשה ובכלל זה גם את הקמת רשת מרכזי אפ60+, פיתוח כלים מקצועיים לטיפול בזקנים בעת משבר הקורונה, וכן את פיתוח מפת המדדים הלאומית להזדקנות מיטבית, אשר אושרה בהחלטה רשמית של ממשלת ישראל ומהווה כיום מצפן מקצועי אסטרטגי בעבור כלל גורמי הממשלה והמגזר השלישי בשדה הזקנה.

אפרת ויוסי יכנסו לתפקידיהם החדשים במהלך חודש נובמבר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully