וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

דבר המנכ"ל - אילן מלמד, מנכ"ל נילית

מיכל גלנטי

עודכן לאחרונה: 5.11.2023 / 16:53

מנהלים נבחרים מדברים על האתגרים והדילמות בזמן המלחמה

חיים מלמד. יח"צ נילית,
אילן מלמד, מנכ"ל נילית/יח"צ נילית

בצהרי יום שבת, לאחר מספר שעות של הלם מוחלט במהלכן היינו מרותקים למסכי הטלוויזיה, הבנו שמדובר באירוע קשה וחריג בסדרי הגודל שלו, אירוע הדורש היערכות בהתאם.

עם הבנה זו התכנסנו חברי הנהלת נילית, לדיון דחוף, והתחלנו את היערכות החירום. הקושי לתפקד במהלך השבת ואחריה היה רב. עם זאת הצורך במנהיגות ואחריות ניהולית בתקופה זו הכריע.
נילית היא חברה גלובאלית - 95% מהלקוחות והספקים שלנו מחוץ לגבולות ישראל, ומחצית מהעובדים שלנו עובדים בחברות ברחבי הגלובוס ואינם ישראלים.

ההיערכות היומית שלנו בנילית עוסקת בהיבטים רבים. אנו נערכים ובונים פתרונות יצירתיים להמשך ייצור ואספקה רציפים ללקוחות שלנו, תוך שיקוף פרואקטיבי של המצב במטרה להוריד את חוסר הודאות מול העתיד לבוא. נילית מייצרת ומוכרת חוטי ניילון למותגים המובילים בעולם כבר 50 שנים.

גם היום, ועל אף שתעשיית הטקסטיל בישראל הצטמצמה באופן משמעותי, ועל אף הקשיים הרבים, חשוב לנו להראות ללקוחות ולשותפים עסקיים שלנו שאנו ממשיכים לייצר בישראל באופן רציף ואמין. המיקוד המרכזי שלנו בתקופה זו הוא תמיכה בכלל העובדים שלנו בחזית ובעורף.

אנו תומכים במגויסים ובמשפחות המגויסים וכוחות הבטחון השונים, תרמנו ליחידות המגויסות של העובדים שלנו, חילקנו מחשבים לילדי עובדים על מנת שיוכלו לשמור על רצף למידה מרחוק ועוד. לאתגר זה מצטרף הצורך לתקשר את המצב בישראל לעובדי נילית הפזורים במדינות השונות ומהווים את הפנים של החברה מול לקוחותינו, וכמובן לשמור ולהגן על החברות שלנו בחו"ל עליהן מתנוסס בגאווה דגל ישראל.

אנו מבינים שגם שבועות אחרי, אנו במצב של אי ודאות שכנראה יימשך. האחריות שלנו כהנהלה, היא להיות ערוכים לכל תרחיש לטובת לקוחותינו ועובדינו שסומכים עלינו גם בתקופה זו. משפחת נילית מחבקת בשעה קשה זו את משפחות הנרצחים, מתפללת להחלמתם של הפצועים ומייחלת עם כל עם ישראל לשובם של כל החטופים במהרה. עוד נכונו לנו ימים טובים, עם ישראל חי!

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully