וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

תים השלימה את הצעת הרכש למניות טי.טי.איי

גתית פנקס

17.3.2003 / 9:39

תחזיק 50.2% מהחברה לאחר העברת התשלום לבעלי המניות; מאחר שההיענות של בעלי המניות היתה גבוהה, כל בעל מניות יקבל כרבע מהכמות אותה רשם למכירה שכן החלוקה היא פרו-ראטה

הצעת הרכש של תים תעשיות תוכנה ל-5.5% ממניות החברה הבת טי.טי.איי טלקום - הושלמה אתמול בהצלחה במחיר של 6 דולרים למניה - כלומר, בשווי כולל של 3.9 מיליון דולר. כעת, לאחר העברת התשלום לבעלי המניות, תים תחזיק בכ-6 מיליון מניות (5.96 מיליון) שמהוות 50.22% מהון מניותיה של טי.טי.איי טלקום.

מאחר וההיענות של בעלי המניות היתה בכמות גבוהה מזו שתים רוכשת - 2.7 מיליון בעלי מניות לעומת 650 אלף מניות אותן החברה רוצה לרכוש - הרי שכל בעל מניות שהודיע על קיבול ההצעה יקבל כרבע מהכמות אותה רשם שכן יחס החלוקה הוא פרו-ראטה (לפי החלק היחסי).

לאחר כשלון שתי הצעות הרכש של תים לחברת אומניטק הישראלית, הצלחת הצעת הרכש למניות TTI הן חדשות חיוביות עבורה. "הימרנו שתהיה היענות יותר ממה שהצענו לקנות, וזה מה שקרה", אמר לנו בשבוע שעבר שמשון (שמשי) טאובר, סמנכ"ל הכספים של תים, "אנחנו מרוצים".

טרם השלמת ההצעה, היו בידי תים 5.3 מיליון מניות של TTI - 44.75% מהון מניות החברה. יצוין, כי ביום הכרזת הצעת הרכש החלקית מחיר זה למניה היווה פרמיה של כ-30%, אך המניה התכנסה בינתיים למחיר קרוב ל-6 דולרים, המשקף ל-TTI שווי שוק של כ-70 מיליון דולר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully