וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הושק "פורום מתחברים" לקידום שיח עסקי משותף

19.12.2023 / 15:01

הושק "פורום מתחברים"- אנשי עסקים ומובילים חרדים וחילוניים, שמקדמים שיח מאחד והבטחת העתיד המשותף של כלל המגזרים והזרמים בישראל

פורום מתחברים. יחצ,
פורום מתחברים/יחצ

בשבועות האחרונים חברו אנשי עסקים חילוניים, דתיים וחרדיים מובילים ליצירת פורום עסקי וחברתי שיפעל לקידום שיח מאחד ויצירת חיבור בין כל מרכיבי הפסיפס הישראלי לשם הבטחת העתיד המשותף לכולנו. עם חברי הפורום נמנים מנהלים, אנשי עשייה ומובילים ממגוון מגזרים חברתיים ועסקיים בישראל.

הפורום נולד לאור ההתרחשויות בשנה האחרונה שהובילו לפילוג חברתי בישראל. המלחמה שפרצה ב 7 באוקטובר, יצרה הבנה חד משמעית של אחדות הגורל שלנו, והציפה את העוצמה החיובית והמרגשת של כלל חלקי החברה הישראלית. זוהי הזדמנות היסטורית לעיגון התשתית החברתית - ציבורית שלנו בהסכמות רחבות שיבטיחו את עתידנו המשותף בישראל, מתוך הערכים הנעלים של "ואהבת לרעך כמוך, זה כלל גדול בתורה", כבוד הדדי, שיח מכבד ומתן אפשרות לכל אחד לנהל את אורחות חייו בלי לפגוע באחר.

חברי "פורום מתחברים" יפעלו, באמצעות הרחבת הקשרים הבינאישיים, בין מגזריים וא-פוליטיים, לשם סחיפת הציבור בכללותו לקידוש המאחד וטובת הכלל ומניעת המפלג או שימת "האני" על חשבון האחר.
הפורום חותר גם לסייע בפתרונות מאתגרים הנוגעים לסגירת פערים חברתיים, באמצעות גיוון, הכלה ועידודם של קהלים וקהילות להשתלב בחברה, ובימים אלה מייצר מתווה יוזמות ראשוני, לו מחויבים חבריו.

  • עוד באותו נושא:
  • יוזמה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully