וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

UserWay מודיעה על כוונתה להירכש על-ידי ענקית הנגישות הדיגיטלית Level Access

31.12.2023 / 13:46

הרכישה תבוצע בדרך של מיזוג משולש הופכי, אשר במועד השלמתו UserWay תהפוך לחברה פרטית בבעלותה המלאה של Level Access , תמחק ממסחר ותמשיך לפעול תחת אותו המותג

User Way. יחצ,
User Way/יחצ

חברת UserWay, חלוצה בתחום טכנולוגיות הנגישות המבוססות בינה מלאכותית ו- Level Access, ספקית מובילה בפתרונות נגישות דיגיטלית, התקשרו בהסכם מיזוג מפורט במסגרתו ירכשו כלל מניות UserWay (בדילול מלא), בתמורה לתשלום במזומן, בסך כולל של 98.7 מיליוני דולר ארה"ב.

לאחר השלמת העסקה, הצוות המשולב יסייע ליותר ארגונים להשיק ולתחזק תכניות נגישות דיגיטליות רחבות היקף. ניסיונה ומומחיותה של Level Access מזה עשרות שנים במתן שירותי נגישות דיגיטלית יחד עם הטכנולוגיה והחדשנות של UserWay יגשרו על פערי הנגישות הדיגיטליים בעבור המוני אנשים.

בהתאם לתנאי הסכם המיזוג, בעלי המניות של UserWay יהנו מתמורה בסך של כ-21.06 דולר ארה"ב (כ-76 ש"ח) בעבור כל מניה במזומן, שווי המשקף פרמיה של 17% מעל מחיר המניה הנוכחי ופרמיה של 22% מעל מחיר המניה הממוצע של החברה ב-30 הימים האחרונים שקדמו למועד חתימת הסכם המיזוג, בדילול מלא.

"זה זמן רב שאנו מעריכים את הגישה הטכנולוגית, השירותית והמקצועית של הצוות של Level Access", מוסר אלון מייסון, מנכ"ל ומייסד UserWay. "עסקה זו מגשימה ערך רב עבור בעלי המניות שלנו ומקנה לצוות שלנו הזדמנות אדירה להבאת הטכנולוגיה שלנו לשווקים רחבים יותר. אנו מאוחדים סביב המשימה להפוך את העולם הדיגיטלי לנגיש יותר, ואנו סבורים כי שותפות זו תרחיב ותאיץ את הישגינו האפשריים".

"אלון והצוות של UserWay פיתחו טכנולוגיות אוטומציה מרשימות אשר מאפשרות לארגונים לנוע במהירות במאמצי הנגישות הדיגיטלית שלהם", מוסר טים ספרינגר, מנכ"ל ומייסד Level Access. "מיזוג זה, לצד פלטפורמת הנגישות ההוליסטית שלנו, יאפשר לנו להביא כלים עוצמתיים לקהל לקוחותנו וממצב אותנו כבעלי פתרון מקיף עבור כל ארגון, בכל גודל, ובכל שלב התפתחותי".

לוח הזמנים והאישורים הנדרשים

העסקה המדווחת נבחנה על ידי הוועדה המיוחדת של דירקטוריון החברה, אשר מורכבת מדירקטורים בלתי-תלויים של UserWay, לאחר מכן קיבלה את אישור ועדת הביקורת והמלצתה וכן את אישור דירקטוריון החברה וכעת היא כפופה לעמידה בתנאים חוזיים סטנדרטיים, ובכללם אישור של האסיפה הכללית של בעלי המניות של UserWay וכן אישורים רגולטוריים. העסקה צפוייה לצאת אל הפועל בתחילת שנת 2024.

עם השלמת העסקה, UserWay תהפוך לחברה פרטית, בבעלות מלאה של Level Access ומניות החברה יימחקו ממסחר בבורסה לניירות ערך בתל-אביב. עסקי UserWay ימשיכו לפעול תחת אותו שם ואותו המותג, כאשר אלון מייסון ימשיך לכהן כמנכ"ל UserWay וכנשיא Level Access.

משרד עורכי-הדין Sullivan & Worcester Tel-Aviv ייצג את חברת UserWay בעסקה בהובלת עו"הד רעות אלפיה (שותפה מנהלת), אליאב אזולאי ותמיר שגאל (שותפים), עמרי תורג'מן ואלון אורן. משרדי עורכי הדין Latham & Watkins LLP וכן משרד הרצוג (הרצוג, פוקס, ונאמן) שימשו כעורכי-הדין של החברה הרוכשת Level Access, וחברת Nfluence Partners שימשו בתור היועצים הפיננסים הבלעדיים בעסקה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully