וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

תומר דוד מונה לתפקיד מבקר הפנים של חברות כלל החזקות

14.2.2024 / 11:48

הדירקטוריונים של כלל החזקות וכלל ביטוח מודיעים על מינויו של תומר דוד לתפקיד מבקר הפנים של חברות הקבוצה. חיים סאמט: "מומחיות וניסיון רב בעבודת ביקורת בגופים פיננסיים מורכבים"

חיים סאמט. עמי ארליך,
חיים סאמט/עמי ארליך

תומר דוד נבחר לתפקיד לאחר תהליך מיון יסודי ומקצועי על ידי ועדת איתור של החברה. תומר החל לעבוד בכלל לפני כ-14 שנה, הוא רו"ח, בעל ניסיון רב בביקורת ובעריכת דוחות כספיים. בשנתיים האחרונות, מכהן תומר כחשבונאי ראשי של הקבוצה, ובמהלך 4 השנים האחרונות ניהל את תחום ה-SOX במסגרתו היה אחראי, בין היתר, על תהליך אפקטיביות הבקרה לדיווח הכספי, בהתאם להוראות התקינה.

לתומר ניסיון בעבודת ביקורת בגופים פיננסיים מורכבים, בממשקים עם תחום הביקורת בחברה, עם רגולטורים ועם הדירקטוריון וועדותיו. מתוקף תפקידיו בחברה, תומר הינו בעל היכרות עם מערכות הארגון והבנה מעמיקה בתהליכים מיכוניים ותפעוליים מורכבים, ניסיון ניהולי רב וראייה מערכתית רחבה. הוא ייכנס לתפקידו בחודש יוני הקרוב, לאחר תהליך חפיפה סדור, ובכפוף לאישור הממונה על רשות שוק ההון.

חיים סאמט, יו"ר דירקטוריון כלל החזקות עסקי ביטוח וכלל ביטוח, ציין: "תומר דוד נבחר לתפקיד מבקר החברה לאחר תהליך מיון יסודי ומקצועי על ידי ועדת איתור של החברה. לתומר מומחיות וניסיון רב בעבודת ביקורת בגופים פיננסיים מורכבים, ועדות דירקטוריון והינו בעל היכרות מעמיקה עם קבוצת כלל והתהליכים המתקיימים בה. אני מאחל הצלחה רבה לתומר ואין לי ספק, כי ימלא את תפקידו במקצועיות רבה כפי שעשה עד כה. אני מודה לערן שחף על עשייה מקצועית וארוכת שנים למען החברה, ומאחל לו הצלחה רבה בדרכו החדשה".

לתומר דוד תואר ראשון בכלכלה ובחשבונאות של האוניברסיטה העברית ירושלים, ותואר M.B.A במנהל עסקים של המכללה למנהל.

  • עוד באותו נושא:
  • מינויים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully