וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הסטארטאפ Healthee מגייס עובדים לאחר סבב של 32 מיליון דולר

4.3.2024 / 16:01

הסטארטאפ Healthee, המסייע למבוטחים להבין את זכויותיהם הרפואיות, מתרחב ומגייס עובדות ועובדים למגוון של תפקידים בהם מפתחי פרונטאנד ופולסטאק בכירים ומנהל אופרציה. פרטי ההתקשרות בפנים

Healthee 2024. יחצ,
Healthee 2024/יחצ

הסטארטאפ Healthee, המסייע למבוטחים להבין את זכויותיהם הרפואיות, מתרחב ומגייס עובדות ועובדים למגוון של תפקידים בהם מפתחי פרונטאנד ופולסטאק בכירים ומנהל אופרציה. בנוסף מגייסת החברה נשות ואנשי שיווק למשרדים בניו יורק.

Healthee השלימה סבב גיוס A בסך 32 מיליון דולר. את הסיבוב הובילו במשותף הקרנות Fin Capital, גלילות+ קרן הצמיחה של גלילות קפיטל פרטנרס, ו-Group 11 של המשקיע דובי פרנסס שגם הוביל את הסיבוב הקודם. לסבב הגיוס הצטרפה חברת TriNet הנסחרת בבורסה בניו יורק (NYSE: TNET), המציעה שירותי תוכנה למשאבי אנוש בארגונים, שהשקיעה בחברה לאחר שחתמה על שיתוף פעולה אסטרטגי עם Healthee. ההשקעה החדשה מביאה את סך גיוסי ההון של החברה ל-58 מיליון דולר מאז הקמתה. החברה יצאה לגיוס הון בזמן שמנכ"ל החברה חזר לישראל מארה"ב כדי לשרת במילואים, היזמים ניהלו שיחות עם משקיעים וחתמו חוזים במקביל לפעילותם המבצעית.

בשוק העבודה האמריקאי מקובל שמקום העבודה מספק לעובד את ביטוח הבריאות, מאחר ותשתית בריאות ציבורית כמעט ואינה קיימת. מעצם היותו של שוק הבריאות האמריקאי מבוזר, מעסיקים נתקלים בקושי בניהול ביטוחי הבריאות, ובנוסף הדרך שעובדים נאלצים לעבור כדי להבין ולנצל את זכויותיהם אינה אופטימלית. מנקודת מבטו של העובד המבוטח, התהליך המסורבל להבנת הזכויות והרצון לחסוך בהוצאות לעיתים מובילים לכך שהעובד אף מוותר על טיפול רפואי חיוני.

Healthee מציעה למעסיקים פלטפורמה מבוססת בינה מלאכותית, המסייעת לנהל את ביטוחי הבריאות של עובדי הארגון. הפלטפורמה משמשת גם מבטחים חיצוניים המספקים שירותי מיקור חוץ לניהול ביטוח במקומות עבודה. היא מאפשרת למנהלי משאבי אנוש להפחית את היקף שעות העבודה המוקצה להתמודדות עם בעיות ושאלות הקשורות להטבות הבריאות של העובדים, ומנהלי כספים יכולים להפחית בעזרתה את עלויות ניהול ביטוחי הבריאות. המערכת מסייעת בתכנון תוכנית הבריאות המוצעת בכל שנה, ובניתוח של דרישות העובדים מול היצע הביטוחים בשוק.

"לכולם מגיעה גישה לשירותים רפואיים"

בנוסף, עובדי הארגון יכולים להשתמש בפלטפורמה ייעודית של Healthee, המאפשרת למבוטח לקבל תשובות ברורות ולהבין את מפרט ביטוח הבריאות, היקף כיסוי הפוליסה וזכויותיו הרפואיות. המבוטח יכול לדעת במהירות כמה יעלה לו כל טיפול בהתבסס על הכיסוי הביטוחי שלו, להיחשף לשירותי רפואה מומלצים ולקבוע פגישות דרך הפלטפורמה. המערכת חוסכת לעובדים זמן רב בנבירה במסמכים ארוכים וסבוכים, ושיחות על בעיותיהם הרפואיות האישיות עם מנהלים בעבודה או מוקדני שירות. היא גם מזכירה לעובדים באופן יזום על בדיקות שיסייעו לשמור על בריאותם.

Healthee הוקמה ב-2021 ומובלת על ידי גיא בנימין (מנכ"ל ומייסד משותף), בן נגר (סמנכ"ל תפעול ומייסד משותף), וד"ר אלעד אופיר (סמנכ"ל דאטה ומדיקל, ומייסד משותף). בתקופה בה גיא עבד בחברת הייעוץ מקינזי בארה"ב הוא נחשף באופן אישי כעובד לחוסר היעילות של מערכת הבריאות האמריקאית, והחליט לפתח יחד עם שותפים פתרון שייתן מענה לכך. לחברה משרדים בתל אביב, גיאורגיה וניו ניורק, היא מעסיקה 62 עובדים, מהם 25 מועסקים בישראל והשאר בארה"ב וגיאורגיה.

גיא בנימין, מנכ"ל משותף ב-Healthee: "אנו מאמינים שלכולם מגיעה גישה לשירותי בריאות איכותיים במחיר סביר. אנו שמחים על הגדלת האימפקט שלנו בעזרת טכנולוגיית קצה שאנו מפתחים, המסייעת לשיפור חייהם של מיליוני עובדים בארה"ב. הטכנולוגיה מונעת מקרים של ויתור על טיפול רפואי אצל מבוטחים שמתקשים למצוא את הטיפול הדרוש בעלות הנכונה. כמו-כן, מייעלת משימות תפעוליות בארגונים ויוצרת מקום עבודה פורה ומשגשג. אנו מאמינים כי עובד בריא ומאושר מייצר סביבה חיובית וחיונית יותר, הן במקום העבודה והן בחיים האישיים".

דובי פרנסס, שותף מייסד בקרן Group11: "זו השנה המוצלחת ביותר של Healthee מאז הקמתה. TriNet היא מהחברות הגדולות ביותר בארה"ב בתחום תוכנות ניהול למעסיקים, הבוחנת בעקביות את כל המוצרים החדשים בשוק. השקעה מארגון עם הבנה עמוקה בתחום היא הבעת אמון ובחירה בסוס מנצח בשוק, גם אנחנו בגרופ11 החלטנו להוביל את סיבוב ההשקעה פעם נוספת ולתמוך בהמשך צמיחת החברה."

ליאור ליטבק, שותף מנהל בגלילות קפיטל ומוביל קרן הצמיחה המוקדמת גלילות+, מוסיף: "בעברי כעובד בארה"ב חוויתי על בשרי את המורכבות העצומה שבניהול ביטוח הבריאות וניצול זכויותיי הרפואיות במקום העבודה, בעיה אותה חווים מיליוני עובדים מבוטחים בארה"ב. המערכת של Healthee, המנצלת את החידושים האחרונים בתחום הבינה המלאכותית היוצרת (Generative AI), מהווה קפיצת מדרגה משמעותית ביכולתם של עובדים לנצל את מלוא זכויותיהם הרפואיות. במקביל, הפלטפורמה מאפשרת למעבידים ולעובדים כאחד לצמצם את הוצאותיהם התופחות על ביטוחי בריאות. אנו נרגשים להצטרף ל-Healthee במסעה לשיפור מהותי במערכת הבריאות האמריקאית."

מידע על המשרות הפתוחות והגשת מועמדות באתר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully