וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פרופ' מוחמד ס. ותד התמנה לנשיא המכללה האקדמית רמת גן

5.3.2024 / 12:15

בר הנאמנים אימץ את המלצת מועצת המנהלים ואישר את המינוי. פרופ' ותד מחליף את פרופ' אהוד קוקיה ,שכיהן בתפקיד במשך תשע השנים האחרונות והודיע על פרישתו. המינוי ייכנס לתוקף ב-1 באפריל השנה

פרופ' מוחמד ס. ותד. יחצ,
פרופ' מוחמד ס. ותד/יחצ

יו"ר מועצת המנהלים של המכללה האקדמית רמת גן, ד"ר חיים וייצמן, הודיע על מינויו של פרופ' מוחמד ס. ותד, לנשיא המכללה, לאחר שחבר הנאמנים אימץ את המלצת מועצת המנהלים ואישר את המינוי. פרופ' ותד מחליף את פרופ' אהוד קוקיה ,שכיהן בתפקיד במשך תשע השנים האחרונות והודיע על פרישתו. המינוי ייכנס לתוקף ב-1 באפריל השנה.

יו"ר מועצת המנהלים של המכללה האקדמית רמת גן, ד"ר חיים וייצמן, אמר: לועדת האיתור שהקמנו הוגשו מספר מועמדויות של פרופסורים ופרופסוריות טובים וראויים. הוועדה התרשמה עמוקות הן מאופיו והן מנסיונו העשיר והמגון של פרופ' ותד והחליטה להמליץ עליו למועצת המנהלים כמועמד להיות הנשיא הבא של המכללה האקדמית רמת גן. מועצת המנהלים קבלה את ההמלצה וחבר הנאמנים החליט למנות את פרופ' מוחמד ותד לנשיא המכללה. מינויו של פרופ' ותד משתלב היטב בחזונה של המכללה השואפת להכשיר את הסטודנטים שלנו במגוון התחומים, להיות אקדמאים איכפתיים, התורמים לקידומה של חברה בריאה, שוויונית וצודקת בישראל. אין לי ספק כי ניסיונו העשיר והמגוון של פרופ' ותד, בין היתר, בענייני משפט, בריאות, ואתיקה, כמו גם המוניטין האקדמי לו הוא זוכה יקבלו ביטוי ביתר שאת בתפקידו כנשיא המוסד, והוא יתרום רבות להמשך תנופת ההתפתחות של המכללה. אנו מאחלים לו בהצלחה".

פרופ' ותד מסר: "אני שמח ונרגש להצטרף אל חיק משפחת המכללה האקדמית רמת גן. יחד עם חברות וחברי הסגל, ראשות וראשי התוכניות האקדמיות והנהלת המכללה נפעל להצעדת המכללה אל מחוזות אקדמיים חדשים, ייחודיים, ומאתגרים. זאת, בשאיפה למקם את המכללה בקדמת החזית האקדמית. אני רואה בתפקידי כנשיא תפקיד של משרת בכיר, וככזה אפעל לשרת את הקהילה האקדמית של המכללה על הצד הטוב ביותר".

  • עוד באותו נושא:
  • מינויים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully