וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הדר ברין וייס מונתה לסמנכ"לית וראשת חטיבת הייעוץ המשפטי של דיסקונט

27.3.2024 / 14:33

ברין וייס היא עו"ד בעלת ותק וניסיון משפטי עשיר, כיהנה בעשור האחרון כמשנה למנכ"ל כלל והיועצת המשפטית הראשית של קבוצת כלל אחזקות והייתה אחראית על כל היבטי הייעוץ המשפטי, הרגולציה והממשל התאגידי של הקבוצה

הדר ברין וייס. ישראל הדרי,
הדר ברין וייס/ישראל הדרי

דירקטוריון בנק דיסקונט, בראשות דני ימין, אישר את המלצת מנכ"ל קבוצת דיסקונט, אבי לוי, למנות את הדר ברין וייס לחברת הנהלת הבנק, סמנכ"לית וראשת חטיבת הייעוץ המשפטי.

ברין וייס הינה עו"ד בעלת ותק וניסיון משפטי עשיר, כיהנה בעשור האחרון כמשנה למנכ"ל כלל והיועצת המשפטית הראשית של קבוצת כלל אחזקות והייתה אחראית על כל היבטי הייעוץ המשפטי, הרגולציה והממשל התאגידי של הקבוצה. לצד אלה כיהנה כדירקטורית בכלל פנסיה וגמל וכחברת הנהלת התאחדות חברות הביטוח בישראל.

ברין וייס בעלת תואר ראשון ושני במשפטים מאוניברסיטת תל אביב, וכן בוגרת התכנית למנהלים בבית הספר למנהל עסקים בהארוורד ותוכנית "מעוז" - תכנית בכירים לפיתוח מנהיגות. היא תחליף את עו"ד ניצן סנדור שביקשה לסיים תפקידה בבנק.

אבי לוי, מנכ"ל קבוצת דיסקונט: "אני מברך את הדר על הצטרפותה להנהלת דיסקונט ובטוח כי ניסיונה העשיר ומקצועיותה יהוו תרומה משמעותית לשולחן ההנהלה ולחטיבת הייעוץ המשפטי, שלה תפקיד חשוב ומרכזי בתמיכה וליווי הבנק והקבוצה. אני מודה לעו"ד ניצן סנדור על תרומתה לקבוצת דיסקונט ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש".

המינוי של ברין וייס כפוף לאישור בנק ישראל.

"גיבוי משפטי מצוין"

כאמור, ברין וייס עזבה את כלל לאחר 23 שנים בכלל, מתוכן 11 שנים בהן הובילה את הייעוץ המשפטי הראשי של הקבוצה בהצלחה גדולה, הייתה שותפה למהלכים פורצי דרך, ביניהם - רכישת קרנות הפנסיה, רכישת קופות הגמל וקרנות הנאמנות מבנק דיסקונט, ולאחרונה רכישת חברת כרטיסי האשראי Max - עורכת דין הדר ברין וייס המכהנת גם כדירקטורית בכלל פנסיה וגמל, הודיעה על פרישתה מהקבוצה.

הדר ברין וייס נחשבת לעורכת דין דומיננטית ומוערכת, בעלת מומחיות בתחומי הביטוח והפיננסים, והממשל התאגידי. הובילה את המעבר של כלל לקבוצת הביטוח הראשונה ללא גרעין שליטה, ואף זכתה בתואר עורכת הדין המשפיעה בישראל של דירוג Legal 500.

ברין וייס ביקשה להודות למנכ"ל הקבוצה ולהנהלה, יו"ר הדירקטוריון, חברי הדירקטוריונים, העובדים והמנהלים - על האמון, הגיבוי, שנים של עשייה משותפת, ועל היותה של כלל בית חם ומאפשר.

יורם נוה, מנכ"ל החברה, ביקש להודות על תרומתה המשמעותית להתפתחות הקבוצה ולהצלחתה. כישוריה, ניסיונה העשיר, מחויבותה ומסירותה על פני שנים, ראויים לציון והטביעו חותמם על פניה של כלל וכן ביקש לאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כיועצת המשפטית של בנק דיסקונט.

חיים סאמט, יו"ר הדירקטוריון הודה להדר על העבודה המשותפת, הגיבוי המשפטי המצוין, ההישגים המקצועיים המרשימים, ועל שהובילה וניווטה במקצועיות נהדרת, תרבות ממשל תאגידי ראויה לציון, בתקופה רבת אתגרים. וכמובן הצלחה בדרך החדשה והמאתגרת לא פחות.

  • עוד באותו נושא:
  • מינויים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully