וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

תדיראן קשר: הזמנה נוספת מצבא ארה"ב בהיקף של 14 מיליון דולר

גולן פרידנפלד

23.3.2003 / 15:06

תדיראן קשר תספק מחשבים צבאיים בהיקף של 11 מיליון דולר ומחשבי כף יד בהיקף של 3 מיליון דולר - לקבלן הראשי של צבא ארה"ב

חברת תדיראן קשר הנשלטת על ידי שמרוק, פימי וקבוצת המנהלים שלה מדווחת כי החברה הבת טלקום, קיבלה הזמנה להספקת מחשבים צבאיים מתקדמים מסוג Tacter 31A בהיקף של 11 מיליון דולר.

בנוסף, קיבלה החברה הבת הזמנה לאספקת מחשבי יד מוקשחים (RPDA) בהיקף של 3 מיליארד דולר. שתי ההזמנות צפויות להיות מסופקות תוך 6 חודשים. ההזמנות שניתקבלו הינן מקבלן ראשי של צבא ארה"ב (General Dynamics C4 System) והן הוצאו על פי הסכם מסגרת, עליו חתמה החברה לפני כשנתיים.

המחשבים הצבאיים הניידים כמו גם מחשבי כף היד משתלבים ברשתות השליטה והפיקוד של צבא ארה"ב. המחשבים מתאימים לדרישות המחמירות של פעילות בסביבה צבאית ובין היתר מסוגלים להעביר תמונת מצב גרפית של שדה הקרב, דיווח על מיקום כוחות, מידע מודיעינ ולוגיסטי , העברת קבצים שונים, שימוש בדואר אלקטרוני ועוד.בתדיראן ציינו כי ההזמנה הנוכחית מצטרפת להזמנות קודמות עבור צבא ארה"ב בהיקף של כ-30 מיליון דולר על פי הסכם המסגרת.

הכנסות החברה בשנת 2002 הסתכמו ב-1.06 מילארד שקל - גידול של 47% לעומת ההכנסות שרשמה בשנת 2001. הגידול במכירותיה של החברה מיוחס לגידול במכירותיה לשוק הישראלי, לאירופה, לדרום אמריקה ובעיקר במכירות החברה הבת טלקום בארה"ב. מכירות האחרונה בשנת 2002 הסתכמו ב-52.8 מיליון דולר - גידול של 48% לעומת התקופה המקבילה. שורת הרווח הנקי של החברה גם היא מראה על שיפור ניכר בתוצאות החברה, כאשר זה הוכפל פי 4.4והסתכם ב-57.7 מיליון שקל

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully