וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מלגת "שוקן" למצוינות הוענקה בבית הספר למשפטים בספיר

18.6.2024 / 15:23

קרן שוקן מעניקה לסטודנטיות וסטודנטים בבית הספר למשפטים בספיר מלגת הצטיינות על סך 5,000 דולר. המלגה נועדה לאפשר למצטיינות ולמצטיינים להשקיע את זמנם ומרצם בלימודים האקדמיים. 8 סטודנטים מצטיינים בעלי ממוצע גבוה מאוד זכו למלגה השנה (תשפ"ד)

מלגת שוקן למצטיינים בספיר. פבל טולצינסקי,
מלגת שוקן למצטיינים בספיר/פבל טולצינסקי

בית הספר למשפטים במכללה האקדמית ספיר פתח את שעריו בשנת 2009; הוא נשען על יסודות רעננים בעלי מעוף ותעוזה, על השכלה משפטית עדכנית ויישומית, ידע רחב בחקיקה ופסיקה והכרות מעמיקה עם יסודות המשפט וההליכים המעצבים את השיטה המשפטית. בד בבד מאופיין בית הספר במחויבות עמוקה לנושאים חברתיים עקרוניים, לזכויות האדם ולאזרחות מעורבת. בוגרות ובוגרי בית הספר למשפטים בספיר נמצאים באופן עקבי במקומות הגבוהים באחוזי המעבר את מבחני הלשכה ומשולבים במשרדי עורכי דין מובילים ובמחלקות מובילות בפרקליטות ובשירות המדינה.

השנה, על מנת לעודד מצוינות אקדמית בקרב סטודנטים פעילים ומצטרפים חדשים, משתף בית הספר פעולה עם קרן שוקן. הקרן תומכת במאות פרויקטים ללא מטרות רווח. היא שואפת לקדם שיווין חברתי, מוביליות חברתית וצמיחה קהילתית. הקרן מנוהלת על ידי חברי משפחת שוקן, ששואפים לממש את חזונו של הנדבן שלמה זלמן שוקן ז"ל.

מלגת שוקן למצטיינים בספיר. פבל טולצינסקי,
מלגת שוקן למצטיינים בספיר/פבל טולצינסקי

ד"ר עידו עשת, ראש בית הספר למשפטים: "בית הספר למשפטים בספיר מתכבד להעניק מלגה הנושאת את שמו של שלמה זלמן שוקן, איש יזמות וספר, ציוני נלהב ומי שתמך בענקי רוח דוגמת פרנץ קפקא, ש"י עגנון, מרטין בובר וגרשם שלום. 'יש להתייחס למשאב השפה באותה הרצינות כמו לפלדה, כותנה או נדל"ן', אמר פעם שוקן, ואנו, בבית הספר למשפטים בספיר, מבקשים להתייחס באותה הרצינות גם למקצוע המשפטים. היום כבר כמעט כולם יודעים, שבבית הספר למשפטים בספיר צומחים אחרת."

מלבד הענקת המלגה, קרן שוקן תלווה את המלגאיות והמלגאים המצטיינים על מנת להבטיח מימוש מקסימלי של עתידם המקצועי בעולם המשפט. המלגות הוענקו השבוע (א', 16.6) בטקס חגיגי שהתקיים בקמפוס ספיר, בנוכחות משפחת שוקן והנהלת בית הספר למשפטים בספיר.

  • עוד באותו נושא:
  • מלגה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully