וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ישראייר רוכשת את השליטה במרכז התחזוקה בקפריסין

26.6.2024 / 10:36

עם רכישת השליטה במרכז התחזוקה בקפריסין, ניתן יהיה להפנות משאבי ניהול בחברה להתקדמות במימוש התכנית האסטרטגית, ולמצות את המו"מ לרכישת מניות בחברת סמרטווינגס הצ'כית

מטוס ישראייר והיוזמה להחזרת החטופים מעזה. באדיבות ישראייר,
מטוס ישראייר והיוזמה להחזרת החטופים מעזה/באדיבות ישראייר

ישראייר מודיעה היום לבורסה כי היא רוכשת השליטה במרכז התחזוקה בה היא שותפה היום בקפריסין. עם רכישת השליטה, מתכננת החברה להגדיל את כושר הייצור של מרכז התחזוקה במטרה לענות על ביקושי השיא לתחזוקה כבדה, הנגזרים מהמחסור הקיים בשוק התעופה למטוסים צרי גוף.

רכישת השליטה במרכז התחזוקה בקפריסין תחזק את היתרונות התפעוליים של ישראייר בתחזוקת שוטפת ובתחזוקה כבדה, תגדיל את הגמישות התפעולית, ומטבע הדברים כתוצאה מאיחוד מרכז התחזוקה לדוחות החברה, תשפר את רווחיות החברה והכנסותיה.

רכישת השליטה במרכז התחזוקה בקפריסין, הוא צעד נוסף במימוש התכנית האסטרטגית של ישראייר, לביזור הכנסותיה מחוץ לישראל, כחלק מתהליך ניהול הסיכונים אותו מנהלת החברה.

קדמו לצעד משמעותי זה, רכישה ושותפות ב- 5 בתי מלון ביוון - אתונה וכרתים ובנכס מלונאי נוסף באיטליה שרכשה חברת הבת סקי דיל. בימים אלו מנהלת החברה, באמצעות חברת הבת, מו"מ לרכישת נכס מלונאי נוסף באיטליה.

עם רכישת השליטה במרכז התחזוקה בקפריסין, ניתן יהיה להפנות משאבי ניהול בחברה להתקדמות במימוש התכנית האסטרטגית, ולמצות את המו"מ לרכישת מניות בחברת סמרטווינגס הצ'כית.

  • עוד באותו נושא:
  • ישראייר

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully