וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

שכר עובדי כוח האדם במשרד האוצר יקוצץ ב-10%

עינב בן יהודה

27.3.2003 / 13:15

הקיצוץ המוצע בסך כ-30 מיליון שקל - החל ממשכורות חודש אפריל; הקיצוץ נעשה במסגרת צמצום התקציבים ל-2 פרויקטים הכפופים למשרד החשב הכללי

במשרד האוצר מתחילים ליישם את הצעות תוכנית החירום הכלכלית: שכרם של עובדי כוח האדם ועובדי חוץ ביחידה למערכות מידע שבמשרד האוצר יקוצץ ב-10%, החל ממשכורות חודש אפריל.

ממשרד האוצר נמסר כי ההחלטה לביצוע הקיצוץ הינה במסגרת תוכנית החירום הכלכלית, בה מוצע לקצץ התקציבים ל-2 פרויקטים הכפופים למשרד החשב הכללי - פרויקט להב"ה (הקמת מרכזי תקשוב קהילתיים) ופרויקט מרכבה.

לפני יומיים אישרה הממשלה את תוכנית החירות הכלכלית, וזו צפויה לעבור לאישור הכנסת. ב-15 באפריל צפויה הכנסת לאשר בקריאה שנייה ושלישית את התוכנית, לאחר שתועלה להצבעה בקריאה ראשונה ב-7 באפריל.

התוכנית כוללת סעיף המציע לצמצם לעשרה את מספר המרכזים הפעילים המוקמים באמצעות פרויקט להב"ה ולהקטין בהתאם את התקציב המיועד לפרויקט זה ב-20 מיליון שקל. לאחר הקיצוץ יעמוד תקציבו של הפרויקט על 24 מיליון שקל. בנוסף, מוצע להפחית 10 מיליון שקל מפרויקט ממשל זמין, ובכלל זה פרויקט מרכבה.

במשרד האוצר סירבו למסור פרטים לגבי מספר העובדים בהם יפגע הקיצוץ, כמו גם האם החלטה זו צפויה לפגוע בעובדים נוספים בעתיד הקרוב.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully