וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קומטאץ' השלימה את השלב הראשון התכנית המימון

שירלי יום-טוב

3.4.2003 / 15:36

קיבלה 362 אלף דולר כחלק מתוכנית מימון שנועדה להזרים לה עד 1.25 מיליון דולר; הסכם המימון קובע החזר ההלוואה כעבור 3 שנים או המרתה למניות

חברת קומטאץ' הודיעה היום כי השלימה את השלב הראשון של תוכנית המימון עליה הודיעה החברה לראשונה בפברואר. בשלב הראשון, החברה קיבלה 362 אלף דולר. כעת, קומטאץ' מצפה לאישור בעלי המניות של החברה באסיפה שתתקיים במחצית מאי, להגדלת הון המניות של החברה, כדי שהיא תוכל לקבל 543 אלף דולר נוספים, בשלב השני של תוכנית המימון. השלב השלישי של התוכנית כולל הזרמה של 345 אלף דולר נוספים, והחברה ממתינה כעת לאישור המלווים על סכום זה.

בגלגולה הנוכחי, מתמחה קומטאץ' בפתרונות לסינון "דואר זבל" המתקבל בתיבות הדואר האלקטרוניות בארגון, ונסחרת בנאסד"ק לפי שווי שוק של כ-3.1 מיליון דולר. בחודש פברואר הודיעה החברה על הסכם מימון עם קבוצת משקיעים פרטיים, שהביעו נכונות להשקיע עד 1.25 מיליון דולר בחברה. תנאי ההסכם קובעים כי קומטאץ' תחזיר את ההלוואה כעבור 3 שנים, אלא אם קבוצת המשקיעים תבחר להמיר את החוב למניות קומטאץ', כשמחיר ההמרה נקבע על 25 סנט למניה.

תוכנית המימון הזו תאזן מעט את הקופה המדולדלת של החברה, שהכילה בסיום 2002 1.5 מיליון דולר בלבד. קומטאץ' דיווחה ברבעון הרביעי על הכנסות של 637 אלף דולר, שצמחו ב-21% לעומת הרבעון הקודם, אך ירדו ב-75% בהשוואה לרבעון המקביל. בשנת 2002 כולה הסתכמו ההכנסות ב-3.4 מיליון דולר - ירידה של 75% מהכנסות 2001. בשורה התחתונה רשמה החברה הפסד רבעוני נקי של כ-2.2 מיליון דולר, בהשוואה להפסד של כ-1.1 מיליון דולר ברבעון שעבר והפסד של 7.5 מיליון דולר, או 43 סנט, ברבעון המקביל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully