וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בנק ירושלים מציע בחודש אפריל מספר תוכניות חסכון חדשות

MyMoney

7.4.2003 / 10:52

בתוכנית "מפתח לדירה" תוענק הטבה של 0.25% ריבית נוספת לכל אורך תקופת החסכוןלקראת חג הפסח יוצא בנק ירושלים עם מספר תוכניות חסכון:* מפתח לדירה - תכנית חיסכון צמודה למדד בהפקדה חודשית ל-18 שנה. למפקידים באפריל תוענק הטבה של 0.25% ריבית נוספת לכל אורך תקופת החסכון. סכום ההפקדות בתכנית זו הוא החל מ-250 שקל לחודש, כאשר קיימת אפשרות למשיכת הכספים כבר אחרי שנתיים.* תשורה פלוס 6 - תכנית חיסכון צמודה למדד, בריבית קבועה לתקופה של שנתיים, המעניקה בונוס של 6 חודשים נוספים באותה ריבית.

* פיקדון הצמוד לשער היציג של הדולר, לתקופה של חצי שנה. התכנית מאפשרת נזילות גבוהה: ניתן לבצע משיכת כספים כבר אחרי חודש, ללא עמלת קנייה ומכירה, בתנאי שהמשיכה נעשית בהתראה של שבוע מראש.

* פק"מ 3 - פיקדון שקלי לתקופה של שלושה חודשים, למפקידים באפריל סכום של 50 אלף שקל ומעלה, תוענק ריבית של P-1.7%. ריבית בגובה זה מוענקת בבנק ירושלים בפיקדונות בגובה 250 אלף שקל.

* חוסן - תכנית חיסכון המניבה רנטה חודשית. התוכנית נושאת ריבית קבועה והצמדה מלאה למדד לתקופה של שמונה שנים, עם תקבול חודשי של ריבית + הצמדת ריבית. קרן ההפקדה תיפרע במלואה בתום התקופה בתוספת הפרשי הצמדה מלאים. למפקידים באפריל תוספת של 0.2% לריבית הטבלה במועד ההפקדה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully