וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אילנות בטוחה מתייעלת: מפטרת עובדים ומצמצת סניפים

עינב בן יהודה

30.4.2003 / 16:22

תוכנית ההתייעלות כוללת צמצום של 36 משרות במצבת כוח האדם בחברה, בתחומי פעילות שונים, ברובם תפקידי מטה

בית ההשקעות אילנות בטוחה, מקבוצת כלל החזקות עסקי ביטוח, מודיע היום על תוכנית התייעלות הכוללת שינויים במערך הסניפים וצמצום כוח האדם. התוכנית נועדה להחזיר את החברה לרווחיות, לאחר הפסדים שרשמה אילנות בטוחה בשנתיים האחרונות. כפי שפורסם ב-TheMarker במסגרת תוכנית ההתייעלות יקצץ בית ההשקעות כ-20% ממצבת כוח האדם.

מאילנות בטוחה נמסר כי תוכנית ההתייעלות כוללת צמצום של 36 משרות במצבת כוח האדם בחברה, בתחומי פעילות שונים, ברובם תפקידי מטה. 31 עובדים יסיימו את עבודתם בחברה וחמישה עובדים יעברו לתפקידים אחרים בקבוצת כלל החזקות ביטוח. לאחר השלמת המהלך, יועסקו באילנות בטוחה כ-150 עובדים.

אילנות בטוחה יפעל, עם השלמת התוכנית, באמצעות שישה סניפים: סניף מוסדי (בתל-אביב), סניף רמת אביב, סניף ירושלים, סניף השרון (שימזג את פעילות הסניפים הקיימים ברמת השרון, רעננה ונתניה), סניף חיפה (שימזג את הפעילות הקיימת בסניף קריית מוצקין) וסניף ראשון לציון (שימזג את הפעילות הקיימת בסניף אשדוד).

שוקי אברמוביץ, מנכ"ל אילנות בטוחה, אמר היום כי תוכנית ההתייעלות בחברה תחזק את מעמדה כבית ההשקעות המוביל בישראל ותאפשר לה להעניק שירותים ברמה גבוהה ביותר. "מהלכי ההתייעלות היו הכרחיים, לנוכח הפסדי החברה בשנתיים האחרונות, שגבו מחיר כבד. אני משוכנע, כי מהלכים אלה יחזקו את המוניטין המעולה של החברה בכל תחומי שוק ההון ויסייעו לה לחזור לפסי רווחיות".

בסוף חודש מארס 2003 השלימה כלל החזקות עסקי ביטוח את רכישת השליטה באילנות בטוחה, תמורת 168 מיליון שקל. אילנות בטוחה פועלת במגוון תחומים בשוק ההון, ביניהם ניהול תיקי השקעות, ייעוץ השקעות ושירותי ברוקראג', שירותי ניהול סיכונים במט"ח, בנקאות להשקעות וניהול נכסים עצמיים (נוסטרו) בנגזרות פיננסיות ובניירות ערך. החברה מנהלת נכסים בהיקף של כ-3.5 מיליארד שקל עבור כ-9,500 לקוחות. הכנסות החברה בשנת 2002 הסתכמו ב-92.6 מיליון שקל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully