וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

עלייה של 8% בפדיון ענפי המסחר והשירותים ביוני ויולי

אמיר טייג

21.9.2003 / 15:26

מתחילת השנה ירד פדיון ענפי המסחר והשירותים ב-1%. בינואר עד יולי נרשמה עלייה של כ-5.8% בפדיון ענף המסחר הסיטוני וירידה של כ-4% בפדיון ענף המסחר הקמעוני

בשבעת החודשים הראשונים של 2003 נרשמה ירידה של כ-1% בפדיון ענפי המסחר והשירותים, וזאת לעומת התקופה המקבילה בשנת 2002, כך עולה מנתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה. אך מניתוח החודשים יוני ויולי עולה תמונה מעודדת במעט. בחודשים אלו נרשמה בפדיון ענפי המסחר והשירותים עלייה של כ-8% בחישוב שנתי. ענפי המסחר והשירותים כוללים את ענפי המסחר הסיטוני והקמעוני, שירותי אירוח ואוכל, שירותים עסקיים ושירותים אישיים.

בניתוח המגמות לפי תתי הענפים עולה כי בינואר עד יולי 2003 נרשמה עלייה של כ-5.8% בפדיון ענף המסחר הסיטוני וירידה של כ-4% בפדיון ענף המסחר הקמעוני. סך כל הפדיון של ענפי המסחר, סיטוני וקמעוני, עלה בתקופה זו ב-2.4%, לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

בפדיון כל ענפי השירותים נרשמה ירידה בשבעת החודשים הראשונים של השנה, לעומת התקופה המקבילה ב-2002. פדיון ענפי נדל"ן, ושירותים עסקיים - הכוללים שירותי מחשוב עריכת דין, ראיית חשבון, שמירה וניקיון, גיוס כוח אדם ופעילויות עסקיות אחרות, ירד בכ-9%. בשירותי אוכל והארחה ירד הפדיון בכ-5.2%, בשירותי חינוך בכ-9%, בשירותי בריאות ב-4.5% ובשירותים אישיים ירד הפדיון ב-5.5%.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully