וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חברת יונילוור העולמית תבחן את פלטפורמת הפרסום האינטרנטית של הסטארט אפ אמיקאדה

6.3.2001 / 12:41

חברת הסטארט אפ, שהוקמה בתחילת 2000 על ידי שני יוצאי יונילוור, מומנה עד היום על ידי קרן ההון סיכון של BRM

שירות TheMarker.com
ltpgt
חברת הסטארט אפ הישראלית-אמריקאית אמיקאדה (Amicada) הודיעה היום על חתימת הסכם לשיתוף פעולה עסקי עם חברת יונילוור - Unilever. במסגרת ההסכם תבחן יונילוור את פלטפורמת הפרסום האינטרנטית שפיתחה אמיקאדה, תעריך את יעילות הטכנולוגיה ותמדוד את תגובות המשתמשים.
lt/pgt

ltpgt
מותגי הקוסמטיקה הלן קרטיס וקלווין קליין יהיו המותגים שיפורסמו על ידי מערכת הפרסום המקוונת של אמיקאדה, באמצעות סרטוני פרסומות שהופקו במקור לשידור בטלוויזיה.
lt/pgt

ltpgt
"יונילוור מאמינה ששימוש בתוכן וידיאו הוא אחד מכמה דרכים ליצירת אינטראקציה עם הצרכנים על הרשת", אמר אריק סיברט, מנהל השיווק במרכז המותג האינטראקטיווי של יונילוור (IBC) בצפון אמריקה. יונילוור ביססה את נוכחותה באינטרנט כבר בשלב מוקדם ו-IBC מחויב להפיכת הרשת למקום עוד יותר ידידותי ושימושי עבור הצרכנים באמצעות שותפויותיה של יונילוור.
lt/pgt

ltpgt
"שיטת הפרסום של אמיקאדה תפתח הזדמנויות חדשות למפרסמים שיוכלו למשוך את המשתמשים באינטרנט עם איכות של שידור טלוויזיה", הוסיף סיברט. "אנו בטוחים שהפרסום באינטרנט יתרחב וילך וכי חובה להמשיך ולחפש מודלים חדשים לתקשורת על מנת לנצל במלואן את היכולות של הטכנולוגיה ושל המדיה האינטראקטיווית".
lt/pgt

ltpgt
הטכנולוגיה של אמיקאדה מציעה לצרכנים תוכן באיכות טלוויזיונית, מקוון ולא מקוון, המועבר גם על פס צר. היא פיתחה פלטפורמת פרסום המשמשת להעברת חומר פרסומי ברמת מיקוד גבוהה ובאיכות שמשתווה למקובל באמצעי המדיה הרגילים.

מייסדיה, ג'ון סומרוי ואלן וולפרט, הם יוצאי חברת יונילוור, מה שבוודאי תרם ליצירת שיתוף הפעולה ולגיבוש ההסכם הנוכחי. הנהלת החברה, שנוסדה בינואר 2000, ממוקמת בניו ג'רסי וצוותי המחקר והפיתוח שוכנים בישראל. לאחרונה מונה לה מנכ"ל חדש, ד"ר א. טד פרינס, לשעבר מנכ"ל חברת האחסון והתיעוד האמריקאית הציבורית INSCI.
lt/pgt

ltpgt
סבב גיוס ההון הראשון שלה נערך באוגוסט 2000, אז השקיעה בה קבוצת BRM כ-5 מיליון דולר.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully