וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

רדגארד קיבלה הלוואת גישור של 6.2 מ' ד' מבעלי מניות קיימים; מקווה להשלים סבב גיוס בחודשים הקרובים

6.3.2001 / 13:27

בחברה, המפתחת פתרונות אבטחה מבוססי חומרה לשוק ה-VPN, מושקעים גם אוורגרין, הרבורווסט, סטאר, SFK, תמר טכנולוגיות והאחים זיסאפל

אלון תבור
ltpgt
חברת הסטארט אפ הישראלית רדגארד (Radguard) הודיעה היום כי השלימה לאחרונה גיוס של 6.2 מיליון דולר. למעשה, לא מדובר בהשלמת סבב גיוס הון, אלא בהעברה של הלוואת גישור מטעם בעלי המניות הקיימים על חשבון סבב הגיוס הבא של החברה, אותו היא מקווה להשלים בחודשים הקרובים.
lt/pgt

ltpgt
בסבב הגיוס הקרוב מקווה החברה להכניס גם משקיעים חדשים, בהם גם אולי משקיעים אסטרטגיים. בעלי המניות הקיימים שלה כוללים בין היתר את קרנות ההון סיכון HarbourVest Partners האמריקאית, סטאר הישראלית, ג'פקו ו-NIF היפאניות, CDIB - הבנק לפיתוח התעשייה בטייוואן, אוורגרין, תמר טכנולוגיות, שרם פודים קלנר 422014-MRQ והאחים זהר ויהודה זיסאפל.
lt/pgt

ltpgt
לדברי נעמה זלדיס, סמנכ"ל הכספים של רדגארד, ההון שגויס יתמוך בביסוס מעמדה של רדגארד בשווקים הבינלאומיים ויסייע להמשך הצמיחה של החברה, בעיקר באירופה ובצפון אמריקה.
lt/pgt

ltpgt
רדגארד, שהוקמה ב-1994, עוסקת באבטחת מידע מבוססת חומרה עבור רשתות VPN - Virtual Private Networks. מוצריה מאפשרים שימוש ברשתות הציבוריות הפתוחות ומטרתם לקשר בין אתרים מרוחקים לבין משתמשים בצורה מאובטחת.
lt/pgt

ltpgt
סבב גיוס ההון האחרון שלה הושלם בסוף 1999 בהיקף של 15 מיליון דולר לפי שווי חברה של כ-60 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
מלבד המשרדים בניו ג'רסי, בבוסטון ובקליפורניה ומשרדי המחקר והפיתוח שלה בתל אביב, מפעילה רדגארד גם רשת סוכנים ומפיצים בכל העולם. עם שותפיה העסקיים והטכנולוגיים ניתן למנות גם את החברות PSINet, סימנס, Deutsche Telekom, פראנס טלקום ו-UUNET.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully