וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נפרדים מביי בונוס: המשביר לצרכן תסיים בעוד כ-10 ימים את מיזוג רשת גאלרי לתוכה ותקים מועדון לקוחות חדש

6.3.2001 / 13:58

לקראת הפסח יוצאת הרשת בסדרת מבצעים ומשיקה מותג חדש ובלעדי בתחום אביזרי הבית בהשקעה של 2 מיליון דולר

נורית שר
ltpgt
רשת המשביר לצרכן תסיים בעוד כ-10 ימים את תהליך המיזוג של רשת גאלרי לתוכה. בתהליך המיזוג הושקעו 6 מיליון דולר, והוא כולל סגירת 3 סניפי גאלרי, התאמה של הסניפים הנותרים ושיפוץ חנויות.
lt/pgt

ltpgt
יעקב גינצבורג, מנכ"ל רשת המשביר, צופה כי המיזוג, שיביא למשביר לצרכן בעלות על 34 סניפים, יביא אותה לפדיון של 2 מיליארד שקל בשנה.
lt/pgt

ltpgt
"אנחנו נפרדים היום סופית ממועדון ביי בונוס", הוסיף היום גינצבורג. לאחר השלמת תהליך המיזוג יפתחו במשביר לצרכן מועדון לקוחות חדש שיפנה קודם כל ל-800 אלף לקוחות המשביר ו-100 אלף לקוחות מועדון גאלרי. "המועדון החדש יעניק הטבות מהותיות יותר מאשר קיבל הלקוח במועדון ביי בונוס. אנו מעריכים כי תוך קנייה או שתיים יכסה הקונה את דמי ההרשמה למועדון", ציין גינצבורג.
lt/pgt

ltpgt
לקוחות המשביר יוכלו לבחור להנפיק את כרטיס המועדון על כרטיס חברת האשראי המועדפת עליהם, שלא כמו במועדון גאלרי שעבד בלעדית עם חברת דיינרס.
ltbrgt
lt/bgtמותג חדש והיערכות לפסחltbgt
בנוסף, בימים אלו משיקה רשת המשביר לצרכן מותג חדש ובלעדי בשם HOME, תחתיו ימכרו כלי מיטה, מוצרי טקסטיל, מוצרי אמבטיה ומוצרים ארומטיים תחת תת המותג HOME BATH& BODY. הרשת משקיעה 2 מיליון דולר בפיתוח, עיצוב ושיווק המותג החדש.
lt/pgt

ltpgt
גינצבורג מסר היום במסיבת עיתונאים כי במשביר לצרכן בחרו לפתח מותג בית בעקבות המגמה העולמית לפתח מוצגים פרטיים לרשתות השיווק. "מבדיקה שערכנו עולה כי רבים מהקונים הקבועים ברשת יעדיפו מותג בית איכותי במחיר טוב לעומת מותג ידוע במחיר יקר", הוא מוסיף.
lt/pgt

ltpgt
כמו כל רשתות השיווק גם המשביר לצרכן נערכת לקראת חג הפסח. לרגל החג יוצאת הרשת בסדרת מבצעים. במסגרת מבצע "תמצא סוזוקי במצה" יוכלו לקוחות הרוכשים במשביר במינימום של 150 שקל לרכוש חבילת מצות במחיר מוזל ולהשתתף בהגרלה של ג'יפ סוזוקי. מבצע נוסף מאפשר ללקוחות לרכוש בושם שני במחיר של 10 דולרים.
lt/pgt

ltpgt
ההשקעה הכוללת בפרסום ושיווק לקראת הפסח נעה סביב 2.5 מיליון דולר. את השקת המותג HOME ילוו אינסרטים בעיתונות היומית ובמגזינים בהפקת סטודיו גולד (שלמי גולד) בעלות של כמיליון דולר. טמיר כהן הפיק את יתר הפעילויות הפרסומיות. מיליון דולר נוספים יושקעו באינסרטים של מבצע הבשמים ובשיקופית טלוויזיה. המבצע להגרלת הג'יפ יגובה בשילוט חוצות בעלות של כחצי מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
הפרסום יעלה החל מסוף השבוע הקרוב ועד ל-14 באפריל.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully