וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סייברטק תשווק את eSafe של אלדין בדרום קוריאה

6.3.2001 / 16:08

אלדין חתמה לאחרונה על הסכמי הפצה דומים עם חברות בסין והונג קונג

שירות TheMarker.com
ltpgt
סייברטק, חברה המתמחה בהפצה והטמעה של תוכנות הגנה בדרום קוריאה, חתמה על הסכם הפצה עם אלדין הישראלית. במסגרת ההסכם תפיץ סייברטק את תוכנת eSafe בדרום קוריאה. סייברטק היא שותפה עסקית ומפיצה של מספר חברות המתמחות באבטחת מידע, כמו צ'ק פוינט . אלדין חתמה לאחרונה על הסכמי הפצה דומים עם חברות בסין והונג קונג.
lt/pgt

ltpgt
סייברטק תשווק בקוריאה את כל משפחת מוצרי eSafe לשוק העסקי, לרבות eSafe Gateway, עליו הכריזה אלדין לאחרונה. 1eSafe Gateway 3.0 מבוסס על ארכיטקטורת TECS החדשה של אלדין.
lt/pgt

ltpgt
התוכנה שפיתחה אלדין מאפשרת עדכון אוטומטי של מדיניות אבטחת התוכן בארגון, פיקוח בזמן אמת אחר תנועת תוכן עוין בדואר אלקטרוני, ופיקוח ושליטה על סוגי הקבצים הנכנסים לארגון. כמו כן, המערכת מסוגלת למנוע גלישה לאתרים על פי קטגוריות.
lt/pgt

ltpgt
לדברי דרור עירני, סגן נשיא מכירות באלדין, החברה רואה חשיבות רבה בהרחבת מעגל המפיצים שלה בעולם כולו, ובמזרח הרחוק בפרט. "אנו משוכנעים שיכולותיה של סייברטק, שכבר הוכחו עם חברות מובילות בתחומנו, יביאו לתוצאות בעתיד הקרוב".
lt/pgt

ltpgt
אלדין עוסקת באבטחת מידע באינטרנט ובהגנה על תוכן דיגיטלי. לאלדין משרדים בארה"ב, בריטניה, הולנד, גרמניה, יפאן, צרפת וישראל, ו-50 מפיצים.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully