וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קמפיין תדמיתי ראשון של זירוקס ישראל באמצעות שלמור אבנון עמיחי Y&R

6.3.2001 / 16:42

לדברי סמנכ"ל השיווק של החברה, לקמפיין הנוכחי אין קשר לבעיות הפיננסיות של החברה האם

נורית שר
ltpgt
בימים אלו עולה לאוויר קמפיין עיתונות ורדיו של חברת זירוקס ישראל. מסע הפרסום הופק ע"י משרד הפרסום שלמור אבנון עמיחי Y&R.
lt/pgt

ltpgt
גדעון עמיחי, סמנכ"ל קריאייטיב במשרד הפרסום, מסר היום ל-TheMarker.com כי מסע הפרסום החדש הוא קמפיין תדמיתי שנועד ליצור מודעות גדולה יותר למותג. עמיחי מוסיף כי ממחקרים שערכה החברה עלה כי המותג זירוקס הפך למושג גנרי המייצג מכונת צילום בלבד, בעוד שהחברה אחראית למעשה לפיתוח והמצאת מוצרים רבים ומתוחכמים עבור המשרד המודרני.
lt/pgt

ltpgt
מודעת העיתון מציגה 4 מוצרים נוספים אותם פיתחה החברה: העכבר, מדפסת הלייזר, הפקס וממשק משתמש גרפי. הקמפיין פונה לשוק העסקי אך גם לקניינים ומנהלי רכש מקבלי ההחלטות בחברות השונות. "מסע הפרסום נוצר בישראל עבור צרכיה של זירוקס הישראלית", מדגיש עמיחי.
lt/pgt

ltpgt
כידוע, נתקלת זירוקס העולמית בתקופה האחרונה בקשיים. בשנת 2000 דיווחה החברה על הכנסות של 18.6 מיליארד דולר, אך היו לה הפסדים של 384 מיליון דולר. לחברה חוב תאגידי של 17 מיליארד דולר. לנוכח המצב, הכריזה על תהליך רה ארגון ועל פיטורי אלפי עובדים.
lt/pgt

ltpgt
שלמה מנשרוף, סמנכ"ל השיווק של זירוקס ישראל, אמר ל-TheMarker.com: "זירוקס ישראל היא חלק מהפיתרון ולא חלק מהבעיה. אנחנו נמצאים בסימן של גידול שבא לידי ביטוי בהגדלת כוח האדם, במכירות ובשיווק. מעבר לכך, זירוקס העולמית אכן נקלעה למשבר, אך כבר עכשיו המניה שלה מתאוששת".
lt/pgt

ltpgt
מנשרוף הדגיש כי בניגוד לאירופה וצפון אמריקה, בהן המותג נתפש בצורה נכונה, המותג בארץ זקוק לרענון ולכן עלה השלב הראשון של הקמפיין - והוא הקמפיין התדמיתי. בשלב שני, שיעלה לאחר חג הפסח, תעלה החברה מודעות בעלות אופי מכירתי.
lt/pgt

ltpgt
זירוקס פועלת בארץ מזה 8 שנים תחת החברה אלדס. לפני כשנה רכשה זירוקס העולמית את החברה ומאז היא נקראת זירוקס ישראל. הקמפיין הנוכחי הוא הקמפיין המשמעותי הראשון של החברה בארץ כאשר עד כה העלתה קמפיינים נקודתיים באמצעות דורן תקשורת.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully